Laptop fiyatları 3 ay içerisinde fiyatları düşer mi?

Tufancan

Kilopat
Daha fazla  
SS'deki dizüstünü almak istiyorum fiyatı daha arttıramam elimde zaten 2.5HDD var ilave yapacağım ileride de 8 GB+ yaparım diye düşünüyorum sonuçta APU sistem ve Dual-Channel'ları seviyorlar, fiyatı ise bu şekilde saçma bir fiyattan başlayıp 5kya kadar düşmüş 3 ay içerisinde almayı planıyorum üniversite için kullanacağım yeri geldiğinde oyun da oynayacağım işlemcinin ve IGPU'nun gücünü biliyorum, fiyat düşüşü beklenir mi?

1614114668580.png

1614114779972.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Aga oyun için alacaksan masaüstü al pişman olursun ders ise daha ucuza bulursun laptop alacaksan önermem benimki de Lenovo ekran kartında sorun oldu çözümsüz geldi.

Üniversiteyi şehir dışında okuyacağım ve arkadaş bulup kendi evimize de çıkmak sürer gibi ailem de masaüstüne bir türlü olumlu bakmıyor maalesef diyeceğim şu ki PC toplama üniversitenin orta veyahut sonlarına doğru yapacağım bir şey

Üniversiteyi şehir dışında okuyacağım ve arkadaş bulup kendi evimize de çıkmak sürer gibi ailem de masaüstüne bir türlü olumlu bakmıyor maalesef diyeceğim şu ki PC toplama üniversitenin orta veyahut sonlarına doğru yapacağım bir şey
Bence ucuz bi laptop al onla idare et. 4.500-5.000 TL vermeye değmez bi laptop için.

Yeni konular

Geri
Yukarı