Laptop fiyatları düzelebilir mi?

@cemlük hocam Türkçe klavye olması benim için önemli. Ayrıca yurtdışından alımda garanti oluyor mu bilmiyorum. Yine de cevabınız için teşekkürler.

@cemlük hocam Türkçe klavye olması benim için önemli. Ayrıca yurtdışından alımda garanti oluyor mu bilmiyorum. Yine de cevabınız için teşekkürler.
Klavye evet, garanti ise 1 yıl amazon tarafından garantili avrupa için.

İfadeler: eax
Bu ülkede hiçbir şeyin fiyatı hiçbir zaman düşmeyecek.

Son düzenleme:
Hocam dolar 3 lira olduğu zamanlardan beri burdayım gördüğüm bir şey varsa o da ihtiyaç olduğu zaman makul indirimlerle cihazları almak. Öbür türlüsü gerçekten bilinmeze gidiyor. Eğer ihtiyacınız acil değilse indirim kovalayın bazen güzel indirimler denk gelebiliyor 1650'li laptoplar o dolar kuruna rağmen 6.7K civarına geliyordu bi ara.

13 Eylül'de 5 yıllık Lenovo çöp oldu anakart falan gitti o gün bilgisayar baktım 7300 e msi bravo 15 4600h ryzen 5, 6999 excalibur falan vardı hatta dell vostro 3500 tarzı günlük laptoplar 6500 falandı. Bir ayda şimdiki fiyatlar dell bile 8k 11.11 indirimlerini bekleyecem ama paranız varsa arkadaşlar sakın düşünmryin alabildiğinizi alon geçin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…