Laptop fiyatları nereye gidecek?

Makaleler
5
Yer
Fortress Vader
Nereye gidecek bu laptop fiyatları? Ekonominin kötüleşmesi gün geçtikçe, stok sıkıntıları, çip yetersizliği, kargo sorunları... Sanırsam laptop almak için en kötü dönemlerden birisinden geçiyoruz. Veya şöyle söylemek daha doğru olur sanırsam, teknolojik bir alet almak için en kötü dönemlerden birindeyiz. Sizler ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında?
@Radeon RX 5500M @Ramazan Ö @Turkish Kebab @xbea @Ek01000 @KatliyaM @Cliff_Burton @mirsady @Akari @Dreamy Bull
Etiketleyemedim varsa kusura bakmayın, isimler aklımdan uçuşuyor ara sıra.

Nereye gidecek bu laptop fiyatları? Ekonominin kötüleşmesi gün geçtikçe, stok sıkıntıları, çip yetersizliği, kargo sorunları... Sanırsam laptop almak için en kötü dönemlerden birisinden geçiyoruz. Veya şöyle söylemek daha doğru olur sanırsam, teknolojik bir alet almak için en kötü dönemlerden birindeyiz. Sizler ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında?
@Radeon RX 5500M @Ramazan Ö @Turkish Kebab @xbea @Ek01000 @KatliyaM @Cliff_Burton @mirsady @Akari @Dreamy Bull
Etiketleyemedim varsa kusura bakmayın, isimler aklımdan uçuşuyor ara sıra.
PC alınmaz bu dönemde (!)

Yazın doların artacağını düşünüyorum. Bu yüzden laptop fiyatları da zamlanır yine. İşin saçma tarafı kur düşünce fiyatlar inmiyor.
İki tavsiyem var:
Laptop alacaklar yazı beklemeyin alın direkt.
Mümkünse yurtdışından alın.
Not: Bunlar tavsiyedir sadece. Kesinlik belirtmiyorum.

Bu gidişle daha çok uzaya. Pek tekin değil bu fiyatlar. Eskiden 2K'dan satışa sunulan laptoplar 2 katına çıktı.
Aynen öyle, laptop almanın arifesindeyken bu fiyatları görmek üzücü.
PC alınmaz bu dönemde (!)
1616785175780.png

Şaka gibi, laptop almak masaüstü almaktan daha hesaplı gibi.

Sürpriz bozanda etiket atılınca bildirim gitmiyormuş, çok merak ediyordum🤭
Etiket gitmediyse mesaj olarak tekrar atayım etiketleri, @Turkish Kebab @Akari sizlere bildirim geldi mi?
Yazın doların artacağını düşünüyorum. Bu yüzden laptop fiyatları da zamlanır yine. İşin saçma tarafı kur düşünce fiyatlar inmiyor.
İki tavsiyem var:
Laptop alacaklar yazı beklemeyin alın direkt.
Mümkünse yurtdışından alın.
Not: Bunlar tavsiyedir sadece. Kesinlik belirtmiyorum.
Legion 5 Pro bekliyorum bu aralar hocam, Mart'ın başına kadar bir haber gelmezse 22.1 yolu gözükecek sanırsam.

Dosya Ekleri

• 1616785158368.png
    1616785158368.png
    196,8 KB · Görüntüleme: 58
Aynen öyle, laptop almanın arifesindeyken bu fiyatları görmek üzücü.

Eki Görüntüle 942627

Etiket gitmediyse mesaj olarak tekrar atayım etiketleri, @Turkish Kebab @Akari sizlere bildirim geldi mi?

Legion 5 Pro bekliyorum bu aralar hocam, Mart'ın başına kadar bir haber gelmezse 22.1 yolu gözükecek sanırsam.
Hocam bu görseldeki eleman bile yeni PC almış. Yeni mesaj atmış, Instagram'da gördüm geçen, 13 yıldır dolar düşer diye bekliyorum, pes edip aldım artık tarzı birşeydi.

Etiket gitmediyse mesaj olarak tekrar atayım etiketleri, @Turkish Kebab @Blaziken sizlere bildirim geldi mi?
Süprizbozan olarak gelmedi. Şimdi geldi bildirim.
1.5 yıl önce aldığım 1650 ekran kartlı laptopun muadilleri 7500 TL oldu. Ne desem boş.

Firmaları da suçlu buluyorum. Dolar düşerken indirim yapmıyorlar dolar çıkar çıkmaz çakıyorlar zammı. Pandemiden olayı home-office çalışanlar artınca laptoplara olan ilgi de arttı haliyle stok bulmak da zor. Pandemi biter de ülke ekonomisi biraz düzelirse o zaman düşer ancak.

Yeni konular

Geri
Yukarı