Laptop fiyatları Ramazan Bayramı'nda düşer mi?

Dogancanvural

Hectopat
Arkadaşlar, yaklaşık 1 aydır 8000 lira bandındaki laptoplara bakınıyorum. 100-200 lira gibi değişiklikler oluyor. HP Pavilion Gaming 15-EC1019NT almaya karar verdim. Sizce Ramazan Bayramı'nın başında veya bayramda fiyatı düşer mi? Aynı zamanda PC 144 Hz ve kendi klasmanında F/P ürünü olduğu söyleniyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ramazan ayı olunca maşallah bolluk bereket geldiğinden ucuz bile kaldığını gören çok muhterem satıcı kişiler fiyatlarda güncelleme yapıp azıcık üst seviyeye çıkartırlar...

Fiyat yapışkanlığı denen bir şey vardır, hemen her satıcı doların çıkması "mümkün" olduğu en üst seviyeyi baz alır ki olası zararın önüne geçsin. Malum günde 1TL fark yaşanan bir ülkeyiz.

Yani dolar 10 gün 7 civarında gezse bile çok düşüş beklemeyin.

Düşüşler ancak e ticaret sitelerinin indirim haftalarında olur, indirim haftaları haricinde her zaman yüksekte tutarlar ki acil ihtiyacı olan alır, indirim haftasında da zarar etmezler. Tavsiyem acil ihtiyaç dışında indirim haftalarında satın almanız.

Arkadaşlar, yaklaşık 1 aydır 8000 lira bandındaki laptoplara bakınıyorum. 100-200 lira gibi değişiklikler oluyor. HP Pavilion Gaming 15-EC1019NT almaya karar verdim. Sizce Ramazan Bayramı'nın başında veya bayramda fiyatı düşer mi? Aynı zamanda PC 144 Hz ve kendi klasmanında F/P ürünü olduğu söyleniyor.

Düşmez.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-04-07-19-32-14.jpg
    Screenshot_2021-04-07-19-32-14.jpg
    76,3 KB · Görüntüleme: 72

Yeni konular

Geri
Yukarı