Laptop FPS değerleri çok düşük

Windows arama kısmına grafik ayarları yazıp göz at seçeneğinden Frostpunk'ı bulup yüksek performans olarak ayarladıktan sonra tekrar oyuna girmeyi dener misin bi

Yukarıda bir arkadaş yazmış sonradan farkettim,bende sorun genelde böyle çözülüyordu işlemci grafik kartı kullanıldığında.
Hocam sıkıntı onda değil ekran kartına baksana mem clok fln cok düşük

Hocam sıkıntı onda değil ekran kartına baksana mem clok falan cok düşük.

Hocam tamam hallettim çok komik utandim kendimden kusura bakmayın YouTube mühendisleri Core clok sayısını arttırırsan FPS böyle olur şöyle olur dediler bende yaptım ondan dolayı ekran kartı güç çekiyormuş sistem yapılandırmasından düzelttim bu ayarı yapmayın ben yaptım siz yapmayın tekrardan ilginiz için teşekkür ederim. Son bir sorum olacak sonra konu kilit şu an benim bilgisayarım Gigabyte G5 MF 75 watt ASUS TUF A15 RTX 4050 140 watt sizce iade edip o bilgisayari alayım mi çok fazla performans farkı olur mu?

Dosya Ekleri

• IMG_20230918_143525.jpg
    IMG_20230918_143525.jpg
    87,5 KB · Görüntüleme: 18
Son düzenleme:
Hocam sıkıntı onda değil ekran kartına baksana mem clok falan cok düşük

Hocam tamam hallettim çok komik utandim kendimden kusura bakmayın YouTube mühendisleri Core clok sayısını arttırırsan FPS böyle olur şöyle olur dediler bende yaptım ondan dolayı ekran kartı güç çekiyormuş sistem yapılandırmasından düzelttim bu ayarı yapmayın ben yaptım siz yapmayın tekrardan ilginiz için teşekkür ederim. Son bir sorum olacak sonra konu kilit şu an benim bilgisayarım Gigabyte G5 MF 75 watt ASUS TUF A15 RTX 4050 140 watt sizce iade edip o bilgisayari alayım mi çok fazla performans farkı olur mu?

Gigabyte ürünler sorunlu ürünler.

Bu arada bir daha o uygulamaya girmeyin. Neyse ki direkt fullememişsiniz de sorun çıkmamış

Geri
Yukarı