Laptop Grafik kartı Sorunu Oyunlarda

Emre 1080

Hectopat
Daha fazla  
öncelikle herkese merhaba değerli arkadaşlar.sorunumu açık ve net bi şekilde belirteceğim sorunum şudur laptopum vardı 2010 model asus k52 modelı sonundakı harfı tam olarak hatırlayamıorum bu model bi laptopum vardı ekran kartı anakarta gömülüydü ama intel değildi, amd radeon hd 6370 di o oyunları yani ozamanki high ve medium civarı açıordu ondan sonra 1 sene önceye kadar bilgisayarımda chip set arızası oldu ve windows düşmemeye başladı ondan sonra bu sene aklıma geldı okulumda kullanırım die internetten bu modele uyumlu anakartları araştırmaya başladım yani eski anakartımı chip setini tamir ettirmektense yeni anakart takarım die.,
ve dün bana geldi anakart her şeyini söktüm diz üstü bilgisayaramın ve yeni anakartı monte ettim taktım windows 8.1 kurdum tüm güncel driverlarını kurdum ve çalıştırdım restart atıp her şey iyi güzel menü geçişleri hızlı v.b v.b ama oyunlarımı kurdum hepsıde ağır değil spintires car mechanic simulator gibi öle bi kasma bilmiyorum ben yok böyle bi şey eski kartım daha iyidir diorum kendi kendime grafik özelliği fazla istemeyen oyunlar bile cayır cayır kasmaya başladı bu karttaki grafik bileşeni ise nvida gt 310m sorunum açık ve net sakın bunları sormayın arkadaşlar termal macun yenile iyisini kullandım termal macunun fan temız onu temız boruların ustu temız bakır v.b v.b naapacağımı bilemedim bunca yıldır bu donanımlarla ilgileniyorum çıldırmak üzereyim şimdiden teşekkürler arkadaşlar.
Sistem özelliklerim:i-5 1.nesil 2.60 ghz turbo boost ile 3.20 ghz kadar çıkıyor, 4gb 2x2 ddr 3 ram,1 gb nvida gt 310m , intel onboard hd graphics,500 gb hdd wd,win8.1 64 bit.

Recep Baltaş Burak Alkan

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    198,9 KB · Görüntüleme: 457
Sorununu tam olarak ben de anlayamadım. Zaten varsayılan kartta Nvidia. Sürücülerinde günceldi sanırım. Bir de oyuna girmeden önce ayarlarına bakar mısın?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı