Çözüldü Laptop gücü kesiliyor ve geri geliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Henry Ford

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
1650 Super, Ryzen 3 3100
Herkese iyi forumlar. Laptopumu yeni temizlettirdim (fan temizliği ve macun değişikliği) ve ısınma olmuyor, ayrıca laptopumda batarya yok. Oyunları açtığımda ise 10 dakikalık bir süre zarfından sonra 1 saniyeliğine güç kesiliyor ve geri geliyor. Gücün kesilmesi ve geri gelmesinden kasıtım şu; ekranın parlaklığı düşüyor, klavye ışıkları sönüyor, FPS'im 1'e düşüyor ve ardından düzeliyor. Ben bu sorunu nasıl düzeltebilirim? Sorunun neden kaynaklandığını bilen birisi bana yardım edebilir mi?

Herkese iyi sosyaller. Laptopumu yeni temizlettirdim (fan temizliği ve macun değişikliği) ve ısınma olmuyor, ayrıca laptopumda batarya yok. Oyunları açtığımda ise 10 dakikalık bir süre zarfından sonra 1 saniyeliğine güç kesiliyor ve geri geliyor. Gücün kesilmesi ve geri gelmesinden kasıtım şu; ekranın parlaklığı düşüyor, klavye ışıkları sönüyor, FPS'im 1'e düşüyor ve ardından düzeliyor. Ben bu sorunu nasıl düzeltebilirim? Sorunun neden kaynaklandığını bilen birisi bana yardım edebilir mi?

Aynısı benim başıma da geldi nasıl düzelttiniz acaba?

Geri
Yukarı