Laptop hard diski masaüstü bilgisayara takılabilir mi?

Linwell

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar, başlıkta da gördüğünüz gibi masaüstü bilgisayarımın depolaması yetersiz kaldığı için eski laptopumun hard diskini takmak istiyorum, bir sorun çıkartır mı? Ayrıca bir sorum daha var şu an kullandığım masaüstü bilgisayarımda Windows 10 yüklü, laptopumun diskinde de Windows 10 yüklü. Bir sorun çıkartır mı? Çıkartırsa ne yapmam gerekli?

Son düzenleyen: Moderatör:
Takabilirsiniz, eğer masaüstündeki diski çıkardıktan sonra takacaksanız yeni taktığınız diskteki işletim sistemi açılır. İkisini aynı anda takarsanızda BIOS üzerinden hangi diski seçerseniz o işletim sistemi açılır, tabii varsayılan olarak asıl diskten başlar, bilgisayar açılınca disk yönetiminden diski biçimlendirir ve kullanırsınız.

Arkadaşlar, başlıkta da gördüğünüz gibi masaüstü bilgisayarımın depolaması yetersiz kaldığı için eski laptopumun hard diskini takmak istiyorum, bir sorun çıkartır mı? Ayrıca bir sorum daha var şu an kullandığım masaüstü bilgisayarımda Windows 10 yüklü, laptopumun diskinde de Windows 10 yüklü. Bir sorun çıkartır mı? Çıkartırsa ne yapmam gerekli?

Evet takabilirsin fakat böyle Dual Boot olur. 2.5 HDD'yi biçimlendirip kullanın.

Geri
Yukarı