Laptop Harici Ekran Kartı Bağlama

Arkadaşlar ben yurtdışından alıp getiriyorum.Reklam olmasın diye başkası adına da yazmak istemedim.En uygun fiyatla veren satıcı olarak kargo ücretsiz ve kredi kartına taksitli olarak satın alabilirsiniz.ürün tak-çalıştır özelliklidir. Driver veya aparatlara ihtiyaç yoktur hepsi içerisindedir. Gittigidiyor'da 400'ü aşkın satışlar %100 müşteri memnuniyetiyle hizmet vermekteyiz.
Ürün bağlantısı konusunda sürekli online destek vermekteyiz.
Not: Ürünü ebay-aliexpress gibi satın almayı düşünenler olabilir o hataya bende düştüm arkadaşlar gümrüğe takılıyor bilginiz olsun.
Ürünle ilgili danışmak için gitti/gidiyor üzerinden mesaj atın lütfen.

Laptopa Harici Ekran Kartı Aparatı
Arkadaşlar ben yurtdışından alıp getiriyorum.Reklam olmasın diye başkası adına da yazmak istemedim.En uygun fiyatla veren satıcı olarak kargo ücretsiz ve kredi kartına taksitli olarak satın alabilirsiniz.ürün tak-çalıştır özelliklidir. Driver veya aparatlara ihtiyaç yoktur hepsi içerisindedir. Gittigidiyor'da 400'ü aşkın satışlar %100 müşteri memnuniyetiyle hizmet vermekteyiz.
Ürün bağlantısı konusunda sürekli online destek vermekteyiz.
Not: Ürünü ebay-aliexpress gibi satın almayı düşünenler olabilir o hataya bende düştüm arkadaşlar gümrüğe takılıyor bilginiz olsun.
Ürünle ilgili danışmak için gitti/gidiyor üzerinden mesaj atın lütfen.

Laptopa Harici Ekran Kartı Aparatı

Yukarıda yazan liste haricinde olan laptoplara da uyum sağlamaktadır arkadaşlar.Satın alan kişilerden geri dönüş alıyoruz.Şuan ürünle alakalı sorun yada bağlantı problemi yaşayan olmadı.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı