Çözüldü Laptop HDD'sinden Masaüstü HDD'sine veri aktarımı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

EmreTRk

Decapat
Yer
Tekirdağ
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bugün şöyle bir sorum olacaktı. Bir süre önce laptopumu bozdum ve içindeki verileri almak için HDD'sini çıkardım. İçinde çok önemli belgelerim var ve biran önce verileri yedeklemem gerek. Şu anda masamın üstünde duruyor laptopun HDD'si.

Bu laptop HDD'si ile kasanın HDD sinin girişleri farklı bu 2 HDD arasında veri transferini nasıl yapabilirim? İkisini bağlamak için bir kablo var mı yoksa illa başka bir laptopa bağlayıp taşınabilir HDD ile mi yedeklemek zorundayım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Tam olarak bir adaptör paylaşabilmem için arayüz kısmını görmem gerekli fakat, kesin olmamakla birlikte SATA arayüzlü bir HDD ise bu adaptör ile USB üzerinden dosyalarını alabilirsin.
Tam olarak bir adaptör paylaşabilmem için arayüz kısmını görmem gerekli fakat, kesin olmamakla birlikte SATA arayüzlü bir HDD ise bu adaptör ile USB üzerinden dosyalarını alabilirsin.

Çözüm

Dosya Ekleri

• images.jpeg-4.jpg
    images.jpeg-4.jpg
    19,7 KB · Görüntüleme: 36
Tamam paylaştığım adaptör ile USB üzerinden dosyalarını alabilirsin.
Ama ben para harcamadan yapmak istiyorum diyorsan bu şekilde normal bir HDD gibi kasana takabilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı