Laptop HDD'sini bölmeli miyim?

ProfTech

Kilopat
Makaleler
9
Daha fazla  
Arkadaşlar laptop geliyor kargoya verilmiş. Şimdi siz değerli gaming laptop kullanan Technopatlara tecrübenize dayanarak bir soru soracagım. HDD 1 TB diyorum ki 200 GB C:/ ayırayım geri kalan D:/ olsun ya da 1 TB tek C:/. Eğer ki HDD performansından istediğim performansı alamazsam aynı gün gider SSD alırım 120 GB kapasiteli. Ama diğer türlü olursa SSD parasını güzel kaliteli bir fareye verecegim. Görüşleriniz benim için önemli dostlar. :)

Arkadaşlar laptop geliyor kargoya verilmiş. Şimdi siz değerli gaming laptop kullanan Technopatlara tecrübenize dayanarak bir soru soracagım. HDD 1 TB diyorum ki 200 GB C:/ ayırayım geri kalan D:/ olsun ya da 1 TB tek C:/. Eğer ki HDD performansından istediğim performansı alamazsam aynı gün gider SSD alırım 120 GB kapasiteli. Ama diğer türlü olursa SSD parasını güzel kaliteli bir fareye verecegim. Görüşleriniz benim için önemli dostlar. :)
2018'de SSD'siz sistem önermiyoruz. Eğer mouse için acil bir ihtiyacınız yoksa HDD'nizi D: sürücüsü olarak kurup işletim sisteminizi de SSD'nize kurmanızı öneririm.

Dolar'ın 4.88 olduğunu düşününce çok da uçuk bir rakam değil. Windows 10 cidden HDD ile yürümüyor. Verdiğiniz paraya değecektir SSD için.
Gelsin laptop bakalım nasıl olacak SSD olmadan kuracagım laptopu. :)
@SypeR Siz ne diyorsunuz dostum?
@Mr.Acar Hocam siz ne dersiniz? Tek C:/ mi yapayım?
Arkadaşlar laptop bugün gelecek galiba dağıtımdaymış. Şarj olayı vardı geçmişte 1 gün boyunca şarj olayı felan ne dersiniz?
@Asım Demir

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı