Laptop hoparlörü USB ile nasıl bağlanır?

zmcmrt

Zeptopat
Daha fazla  
Eski laptopumdan hoparlörünü söktüm. 4 pin deliği var. Bunu USB'ye nasıl bağlarım? Amacım yüksek ses vermesi değil sadece zaman çalışmasını sağlamak.

Amfi olmadan çok düşük ses alırsınız. PAM amfi devresi alıp lehimlerseniz. Normal gücünde çalışacaktır. Amfisiz çalıştırma yöntemi için soketi kesip sağ hoparlör + sol hoparlör + sını ayırıp kalan iki tane - hoparlör kablosunu birleştirip normal aux kablosuna bağlayarak kısık ses alırsınız.

Amfi olmadan çok düşük ses alırsınız. Pam amfi devresi alıp lehimlerseniz. Normal gücünde çalışacaktır. Amfisiz çalıştırma yöntemi için soketi kesip sağ hoparlör + sol hoparlör + sını ayırıp kalan iki tane - hoparlör kablosunu birleştirip normal AUX kablosuna bağlayarak kısık ses alırsınız.

2 gün önce fanın kablosunun ucu yine pin içindi orayı kesip USB bağladım bunun gibi bir şey yapamaz mıyız?

Siz amfili kullanacaksanız. 5 volt ile çalıştırmak için bilgisayarınızın 5 volt veren herhangi bir yerinden güç alabilirsiniz. Amfisiz çalıştıracaksanız hoparlörleri bağladığınız kaynağa göre ses seviyesi değişecektir.

Amfi olmadan direkt bağlayabilirsin. Onda da telefondan bile az ses çıkacaktır. Değmez.
benim hoparlöre ihtiyacım yok zaten ben sadece uğraşmak istiyorum öyle diyim

benim hoparlöre ihtiyacım yok zaten ben sadece uğraşmak istiyorum öyle diyim
usbye nasıl bağlayacağımı söylemeniz yeterli
2 siyah
1 kırmızı
1 beyaz kablo var

Benim hoparlöre ihtiyacım yok zaten ben sadece uğraşmak istiyorum öyle diyeyim

Uğraşmak istiyorsan basit amfi yapım videoları var. Normal amfi gibi iş de görebiliyor. Ancak parça ve sisteme göre kalite değişir. Lehim ve gerekli parçalar olması gerekiyor tabii. Onda da bozuk adaptör gibi parçalardan edinebilirsin. Uğraşmak istediğin için dedim. Yoksa sadece bağlamak istiyorsan bağla tabii.

Uğraşmak istiyorsan basit amfi yapım videoları var. Normal amfi gibi iş de görebiliyor. Ancak parça ve sisteme göre kalite değişir. Lehim ve gerekli parçalar olması gerekiyor tabii. Onda da bozuk adaptör gibi parçalardan edinebilirsin. Uğraşmak istediğin için dedim. Yoksa sadece bağlamak istiyorsan bağla tabii.
amfi olmadan bağlayamıyor muyuz reis

Ses kuvvetlendiricili ve stereo jak çıkışlı bir PC hoparlörünü satın alarak sökülen hoparlörleri jak (harici ses çıkışı) kısmına bağlarsanız daha verimli ses alırsınız. Çıkan ses çok tiz geliyorsa middle ebatlı 2 adet hoparlör satın alıp bir hop. kabini içine koyarak bu ikili (tiz ve middle hop.'lerle) hoparlör sistemi ile sesi daha verimli alırsınız. Kolay gelsin.

Geri
Yukarı