Laptop hoparlöründen ses gelmiyor

tamer13

Yoctopat
Daha fazla  
Yaklaşık 1 ay kadar önce bilgisayarıma kola döktüm. Bilgisayarcıya götürdüm ve temizleterek kullanmaya devam ettim. Ancak bugün hoparlörümden ses almadığımı fark ettim, arada bir ses gidiyor ve bir daha gelmiyor. Kapatıp açınca düzelir gibi olup sonra tekrar aynı sıkıntıları yaşıyorum. Ses Denetim Masası'ndan da gerekli ayarları yaptım. Ama hiçbir şekilde ses sorununu düzeltemedim. Yardımcı olur musunuz?

Yaklaşık 1 ay kadar önce bilgisayarıma kola döktüm. Bilgisayarcıya götürdüm ve temizleterek kullanmaya devam ettim. Ancak bugün hoparlörümden ses almadığımı fark ettim, arada bir ses gidiyor ve bir daha gelmiyor. Kapatıp açınca düzelir gibi olup sonra tekrar aynı sıkıntıları yaşıyorum. Ses Denetim Masası'ndan da gerekli ayarları yaptım. Ama hiçbir şekilde ses sorununu düzeltemedim. Yardımcı olur musunuz?
Benim ses sistemimde böyleydi kablolarda sorun olabilir.

Kola dökülmesi sonucu temizlenmiş. Fakat yine de oksitlenme yapmış olabilir. Kontrol edilmesi iyi olur.

Aygıt yöneticisinden, ses aygıtınızın sürümünü kontrol edin. Sürücüyü kendi web sitesi üzerinden veya bilgisayar üreticisinin resmi web sitesi üzerinden sürücüleri kaldırıp güncelleştirmeyi deneyin. Sorun hala devam ediyorsa bir arıza -kolanın dökülmesinden ya da temizleme işleminden kaynaklı olabilir- olabilir. Arıza kaydı başlatabilirsiniz. Sizin için en iyi sonuç üreticinin resmi desteğidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı