Laptop için 2.5 inch SATA SSD önerisi

SeniYazdım

Hectopat
Kronik sorun olmayan okuma yazma önemli değil minimum 240 GB SATA III SSD önerir misiniz? (fiyat mümkün oldukça düşük olsun ama kronik sorun olmasın)

Son düzenleyen: Moderatör:

Hepsinin fiyatı ve performansı yakın zaten. Bunların içinden Patriot Burst 1 tık daha iyidir.

@FlyingHopes bütçe max 500 şu ana ama zorlayabilirim okuma yazma hızı önemsiz (ssd olduğu için min 350 yani) oyun oynayacam yeterli ama sağlığı su gibi düşenler falan varmış öyle olmasını istemem kısacası kronik sorunsuz bir ssd ve fiyatta da düşük olabilecek kadar düşük olması lazım
@Arrandale0 bu markaları ilk defa gördüm hocam.

Bunu almayı düşünüyordum kullandınız hiç sağlıkla alakalı sorun falan var mıdır?

@FlyingHopes bütçe maksimum 500 şu ana ama zorlayabilirim okuma yazma hızı önemsiz (SSD olduğu içinmin 350 yani) oyun oynayacağım yeterli ama sağlığı su gibi düşenler falan varmış öyle olmasını istemem kısacası kronik sorunsuz bir SSD ve fiyatta da düşük olabilecek kadar düşük olması lazım.

Bunu almayı düşünüyordum kullandınız hiç sağlıkla alakalı sorun falan var mıdır?

Hocam hepsi tanınmış ve bu işi uzun zamandır yapan markalar. Gigabyte iyidir alabilirsiniz. Bir sorunu yoktur. Diğerleride aynısı sayılır.

@FlyingHopes bütçe max 500 şu ana ama zorlayabilirim okuma yazma hızı önemsiz (ssd olduğu için min 350 yani) oyun oynayacam yeterli ama sağlığı su gibi düşenler falan varmış öyle olmasını istemem kısacası kronik sorunsuz bir ssd ve fiyatta da düşük olabilecek kadar düşük olması lazım

Hayır kullanmıyorum ama kaliteli SSD.

Geri
Yukarı