Laptop için 500-750 TL soğutucu önerisi

Bütçe
500-750

barex52

Picopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, gerçekten bilgisayar ısısını düşüren ve performans artışı sağlayan yani işlevini yerine getiren notebook soğutucu alacağım. Önerilerine açığım bir bütçe sınırım yok ancak uçuk rakamlı olmazsa sevinirim fiyat performans bir şey arıyorum şu ana kadar kullandıklarımın pervanesi zor dönüyordu, hiç verim alamadım.

Bence soğutucunun pek bir katkısı olmaz, bir stant ile bilgisayarı yükseltip altının hava almasını sağlarsanız daha iyi olur, ek olarak bakımları yaparak sıcaklığı bir nebze düşürürsünüz. Bu öneriyi yine değerlendirirsiniz, önerimi sundum.

Bence soğutucunun pek bir katkısı olmaz, bir stant ile bilgisayarı yükseltip altının hava almasını sağlarsanız daha iyi olur, ek olarak bakımları yaparak sıcaklığı bir nebze düşürürsünüz. Bu öneriyi yine değerlendirirsiniz, önerimi sundum.
Doğrudur hocam en fazla 2-3 derece fark olur ama genede bu en azından benim için iyi rakam. Benim tavsiyem alüminyum soğutucu tercih edin. Bu soğutucuda bulunan kanallar sayesinde hava laptopun altında geziyor. Ben şahsen kullanıyorum memnunum elinize alınca malzeme kalitesini anlıyorsunuz. Fanlar biraz ses yapıyor. Onun dışındaki dezavantajı stand sabit ayarlanmıyor ve fanların hızı da ayarlanmıyor.

Bu bütçeniz çok üstünde ama sessizliği ve malzeme kalitesi olarak önerimdir. Ama biraz pahalı

Benim sunduklarım f/p'dan ziyade kalite ve performans üzerine memnun kalınan ürünler.

Hocam bir şey soracağım garantim Temmuz'da bitiyor bitmeden temizleme macun değişimi falan için servise göndersem bakarlar mı? Kendim yapabiliyorum da garanti bitmeden açmak istemiyorum.

Doğrudur hocam en fazla 2-3 derece fark olur ama gene de bu en azından benim için iyi rakam. Benim tavsiyem alüminyum soğutucu tercih edin. Bu soğutucuda bulunan kanallar sayesinde hava laptopun altında geziyor. Ben şahsen kullanıyorum memnunum elinize alınca malzeme kalitesini anlıyorsunuz. Fanlar biraz ses yapıyor. Onun dışındaki dezavantajı stant sabit ayarlanmıyor ve fanların hızı da ayarlanmıyor.

Bu bütçeniz çok üstünde ama sessizliği ve malzeme kalitesi olarak önerimdir. Ama biraz pahalı.

Benim sunduklarım F/P'dan ziyade kalite ve performans üzerine memnun kalınan ürünler.

Teşekkürler hocam.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı