Laptop için Arctic MX6 termal macun nasıldır?

• Konuyu başlatan k1wa
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 122

k1wa

Hectopat
Merhaba bu forumdaki ilk konum olacak sanırım. Şu an 3 yıla yakın termal macun değiştirmeden kullandığım bir laptop(ASUS TUF Dash F15 2021 FX-516PC HN-008) var ve termal macun değiştireceğim. 250 TL'yi geçmeyecek şekilde hangi termal macunu önerirsiniz? Araştırmalarım sonucu laptop için MX6'yı almayı düşünüyorum daha iyi fiyata başka öneriniz var ise yazarsanız sevinirim.

MX-6'nın 4'ten yüzde 20 daha fazla performansı olduğunu iddia ediyordu firma. Ben de ona güvenip aldım fakat henüz kullanmadığım için bir şey diyemiyorum.

Ama MX 4'ün güvenilir olduğunu ve 6'nın da bundan iyi olduğunu düşünecek olursak iyi bir macun olmalı.

MX-6'nın 4'ten yüzde 20 daha fazla performansı olduğunu iddia ediyordu firma. Ben de ona güvenip aldım fakat henüz kullanmadığım için bir şey diyemiyorum.

Ama MX 4'ün güvenilir olduğunu ve 6'nın da bundan iyi olduğunu düşünecek olursak iyi bir macun olmalı.

MX4'ü laptop için pek önermediklerini gördüm ve o yüzden MX6'yı sipariş ettim 2 grlık versiyonunu. Umarım uzun ömürlüdür

Düzgün bir uygulamayla sorun olacağını sanmıyorum. Ben de umarım öyle olur çünkü aldım ve hâlâ kullanmadım 😊

Geri
Yukarı