Laptop için beslemeli USB çoklayıcı önerisi

sangarius

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
E/E Software Engineer
Merhaba, laptop için USB çoklayıcı arıyorum. Aynı anda mouse Dongle'ı, klavye, kulaklık ve bazen soğutucu fan kullanıyorum. Kullandığım çoklayıcılar yeterli gelmiyor sanırım ki arada klavyede kopukluk yapıyor. Güç konusunda sıkıntı yaşamayacağım önerilere açığım.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230911_150737_Opera.jpg
    Screenshot_20230911_150737_Opera.jpg
    91,8 KB · Görüntüleme: 15
Kopma yapan ürünü doğrudan kasaya takarak kopma oluyor mu ?
Hayır, şuan çoklayıcısız kullanıyorum ekipmanları bir sorun yok. Fakat boş portum kalmadı direksiyon seti ya da flaş bellek takmak için ekipman çıkartmam gerekiyor.

İlgili ürünü şiddetle tavsiye ederim. Fiyat performans canavarı. Güce ihtiyaç duyman durumunda arkasındaki soketten güç verebilirsin.
Teşekkürler, şu ürünü de beğendim ben Amazonda olması artı benim için. Fark eder mi çok?

Hayır, şu an çoklayıcısız kullanıyorum ekipmanları bir sorun yok. Fakat boş portum kalmadı direksiyon seti ya da flash bellek takmak için ekipman çıkartmam gerekiyor.

Teşekkürler, şu ürünü de beğendim ben Amazon'da olması artı benim için. Fark eder mi çok?

Edeceğini düşünmüyorum. 1 - 2 ay kadar önce bende Amazon üzerinden 375 lira civarına falan almıştım. Direksiyon seti takacaksan harici güç takman gerekiyor bu arada aklında bulunsun. Direksiyonu PC'nin ana portlarından birine takıp buna çevre bileşenlerini takabilrisin. Zira ben Razer Baracuda X alıcı, Razer Blackwidow Elite Klavye, Razer Ultimate 7.1 kulaklık ve Razer Mamba Elite takılı kullanıyorum. Güç gerekmiyor. 1 adetini söküp taktığımda G923'ü güç yetmedi. Ana portlardan birine taktım bende direksiyonu.

Yeni konular

Geri
Yukarı