Laptop için ekran kartı önerisi

dorukabi

Hectopat
Daha fazla  
PC GTA 5'i kaldırıyor fakat 120 -150 FPS arasına çıkamıyorum. Bende ekran kartını değiştirmeye karar verdim ama laptop kullanıyorum. Anlayan biri varsa NVIDIA'nın laptopa uyumlu 1660 Super'ya da üstü ekran kartlarını nerede bulabilirim? Bakarsanız çok mutlu olurum.

Laptoplarda ekran kartı gömülü oluyor maalesef değiştiremezsin üzgünüm :(, iyi forumlar.

PC GTA 5'i kaldırıyor fakat 120 -150 FPS arasına çıkamıyorum. Bende ekran kartını değiştirmeye karar verdim ama laptop kullanıyorum. Anlayan biri varsa NVIDIA'nın laptopa uyumlu 1660 Super'ya da üstü ekran kartlarını nerede bulabilirim? Bakarsanız çok mutlu olurum.

Ekran kartları laptoplarda anakarta lehimli değil mi hocam, onu mu değiştireceksiniz?

Her Laptop'ta ekran kartı kolay kolay değişmez. Masaüstü gibi değil bu.

Epeydir üretilen notebooklarda ki ekran kartları anakarta lehimli. Çok üst seviye notebooklarda (mxm diyorlardı yanlış hatırlamıyorsam) değiştirilebilir yuva var galiba.
Notebook model vb. bilgileri burada paylaşırsanız daha net bilgiye ulaşılır.

Thunderbolt var ise egpu deneyebilirsiniz. Masaüstü ekran kartını laptopta kullanmayı sağlıyor. Şu anlık yeni bir teknoloji onun için pek uğraşmaya değer mi bilmiyorum.

Geri
Yukarı