Laptop için ekran kaydetme programı önerisi

Magamelaa

Hectopat
Daha fazla  
AMD A9 9420 R5 Graphics
HD8500M
8 GB RAM
YouTube'da içerik üretmek istiyorum ama ekran kaydetme programı bulamadım. bir de FPS düşüşü olur büyük ihtimal ile ve laptopta RAM'i 16 yapmak FPS'i 2 katina çikartiyormuş şu an CS de 30-40 arası FPS aliyorum fakat Zula da bayağı iyi FPS alabiliyorum yani Zula bile çeksem olur şu anlık dediğim gibi RAM'i 16 yapip bir de iyi bir soğutucu alıp YouTube'da içerik üreteceğim Windows'un kendi ekran kaydedicisinde ekran video kaydetme aktif değil RAM'i 16 yapsam da olacağini düşünmüyorum o yüzden ekran kaydedici önerilerinizi bekliyorum.
Tabi yazmayi unuttum ekipman vb şeylerde iyi olacak gerek Webcam görüntü kalitesi (laptopunki pek de iyi değil) gerek ses kalitesi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemin düşükse 16 GB RAM olsa ne olur?

Laptopta öyle değil işte frekans TV'nin videosunu izle CS de 35 FPS veren laptop 60 FPS veriyor üstelik sistemin o kadar da kötü değil GTA 5 de 20-25 FPS açiyor yani benim sorunum ekran kaydı almak (FPS kaybetmeden)
Bandicam öneririm.

Bandicam'da video 240p 360p oluyor onu düzeltemedim bir türlü.

Laptopta öyle değil işte frekans TV'nin videosunu izle CS de 35 FPS veren laptop 60 FPS veriyor üstelik sistemin o kadar da kötü değil GTA 5 de 20-25 FPS açiyor yani benim sorunum ekran kaydı almak (FPS kaybetmeden)
O videoyu biliyorum. Öyle FPS artmasının sebebi o laptop APU işlemci kullanıyor. Her laptopta öyle FPS artışı olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı