Laptop için Ethernet veya Ağ denetleyicisi sürücüsü

wroNN

Kilopat
Daha fazla  
Laptopuma Windows 7 yükledim fakat bir türlü sürücü olayını çözemedim. Çünkü internete bir türlü bağlanamadım. Offline sürücü programları denedim, sürücünün kendisini bulmayı denedim ama başaramadım. Sizlerin bildiği bir yol varsa yardımcı olursanız sevinirim. Bulamazsak mecburen Windows 10 Lite yükleyeceğim bilgisayara.

Son düzenleyen: Moderatör:
@wroNN Laptop model ve özellikleri hakkında en ufak bilgi vermemişsiniz. Bilgisayar ve işletim sistemi ile ilgili ayrıntılı bilgi verirseniz daha iyi olur.

@wroNN Laptop model ve özellikleri hakkında en ufak bilgi vermemişsiniz. Bilgisayar ve işletim sistemi ile ilgili ayrıntılı bilgi verirseniz daha iyi olur.
Şöyle bir fotoğraf atabilirim. 2010 yılında almıştım Exper marka bir laptop. Tek ihtiyacım olan şey Realtek Ethernet veya Ağ denetleyicisi sürücüsü ama maalesef dediğim gibi bulamadım.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı