Laptop için fare önerisi

PepeFaruk

Hectopat
Daha fazla  
Geçen hafta bir laptop aldım ve şu an onun için fare bakıyorum. Laptopu şu anda okulda bir mühendislik programı için kullanıyorum ama tatillerde oyun da oynuyorum. Daha önce hiç laptop kullanmadım bu yüzden kablolu mu yoksa kablosuz mu almalıyım, arada 2 katlık fark var? Baktığım modeller bunlar ve tüm ekipmanlarım SteelSeries. Ayrıca sizce bu amaçlar için delikli fare mi yoksa deliksiz mi alınmalı? SteelSeries'de bana çok fazla delik var gibi geldi biraz rahatsız edici.

Laptop için kablosuz fare daha pratik olur. Paylaştığınız linklerin hiç birisi parasının ederi değil.

O paralara linkteki fareyi öneririm.

Geçen hafta bir laptop aldım ve şu an onun için fare bakıyorum. Laptopu şu anda okulda bir mühendislik programı için kullanıyorum ama tatillerde oyun da oynuyorum. Daha önce hiç laptop kullanmadım bu yüzden kablolu mu yoksa kablosuz mu almalıyım, arada 2 katlık fark var? Baktığım modeller bunlar ve tüm ekipmanlarım SteelSeries. Ayrıca sizce bu amaçlar için delikli fare mi yoksa deliksiz mi alınmalı? SteelSeries'de bana çok fazla delik var gibi geldi biraz rahatsız edici.

Gördüğüm en iyi mauselerden biri g300s dir yazılım konusunda minecraft, metin2, black desert, knigth gibi oyun pvp rpg oyunlar oynuyorsanız hile gibi olursunuz bu oyunlarda. Ayrıca çok pahalı değilde.

Bu modeller yukardaine göre daha iyidir fakat fiyatları sizin gösterdikleriniz civarlarında.
Kablosuz bişi arıyorsanız bu harika. -https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_logıtech-g-g502-x-plus-kablosuz-hero-25k-sensörlü-rgb-aydınlatmalı-oyuncu-mouse-beyaz-1224096.html

-https://www.amazon.com.tr/Logitech-Lightspeed-Kablosuz-Oyuncu-Mouse/dp/B07QKC4WWD?source=ps-sl-shoppingads-lpcontext&ref_=fplfs&psc=1&smid=A5I6TQH9DZ7KM

Ben yurt ev için Razer Deathadder V2. Seyyar taşımak için Lenovonun ucuz bi faresini aldım.
Oyun oynarken Razeri çıkartıorum. Oyundan sonra Lenovoyu çıkartıyorum.

Geri
Yukarı