Laptop için gamepad önerisi

Lest4

Decapat
Daha fazla  
Dostlar laptopu televizyona bağlayacağım FIFA için ve 2 tane kablosuz gamepad almayı düşünüyorum.(gamepad'den pek anlamıyorum) uygun bütçeli (çakma olsa da olur) güzel bir gamepad biliyor musunuz?

Dostlar laptopu televizyona bağlayacağım FIFA için ve 2 tane kablosuz gamepad almayı düşünüyorum.(gamepad'den pek anlamıyorum) uygun bütçeli (çakma olsa da olur) güzel bir gamepad biliyor musunuz?

Klasik cevap olarak DS4, DS5 ya da Xbox X öneririm ama profesyonel olarak oyniyacağım diyorsan Monster Pusat öneririm.

Son düzenleme:
Kullanıyorum memnunum.

OceanGate şakası için mi dedin yoksa gerçekten bu kol iyi mi çünkü herkes övüyor hiç deneme şansım olmadı :D

Oceangate şakası için mi dedin yoksa gerçekten bu kol iyi mi çünkü herkes övüyor hiç deneme şansım olmadı :D

Açıkçası forumda araştırıp çok uzun süre kullanıp hala kullanmaya devam edenlere rastladım. Bu kişilerden birisi benim arkadaşım olunca dedim ki demek ki güzel bir gamepad. Şu anlık kullanıyorum memnunum ek olarak belirtmeliyim ki hayatımda ilk kez gamepad ile oyunlar oynuyorum.

Açıkçası forumda araştırıp çok uzun süre kullanıp hala kullanmaya devam edenlere rastladım. Bu kişilerden birisi benim arkadaşım olunca dedim ki demek ki güzel bir gamepad. Şu anlık kullanıyorum memnunum ek olarak belirtmeliyim ki hayatımda ilk kez gamepad ile oyunlar oynuyorum.
hiç F710 hiç kullanmadım ama senelerce PS3 kolu kullandım tek sıkıntısı 2 seneden sonra sararmaya başlaması

Usta Logitech'in dizaynı sevmiyorum DS4 çakma alsam direk kullanılabilir mıyım programsız?
Ben programsız PS kolunu pcye bağlayamadım hiç hep SCP Tool Kit kullandım :D

Yeni konular

Geri
Yukarı