Laptop için monitör kullanma

üstteki bilgi için teşekkürler öncelikle.
monitörü taktıktan sonra sadece monitör ekranını kullanırsam performans düşüşü yaşamaz mıyım yani?eğer böyleyse dizüstü ekranını devredışı bırakıp sadece nasıl monitörü kullanabilirim?
Windows + P ile sadece ikincil ekran diyebilirsin. Windows + P ile yansıtma seçeneklerini ayarlayabilirsin.

1605973445286.png

Windows + P ile sadece ikincil ekran diyebilirsin. Windows + P ile yansıtma seçeneklerini ayarlayabilirsin.

Eki Görüntüle 745649
teşekkürler.
anladığım kadarı ile dizüstü bilgisayarım eski bile olsa monitör bağladığımda da şuan aldığım performansı alabilirim(sadece monitörü kullanarak)
bilgiler için teşekkürler.
monitör için para biriktirmeye başlayacağım.

Yalnız çözünürlüğün biraz arttığı için yine ufak da olsa performans farkı olabilir yeni monitörün ile. Çözünürlük artınca grafik birime daha çok yük biner. Ancak sıkıntı olacağını sanmıyorum.

Yalnız çözünürlüğün biraz arttığı için yine ufak da olsa performans farkı olabilir yeni monitörün ile. Çözünürlük artınca grafik birime daha çok yük biner. Ancak sıkıntı olacağını sanmıyorum.

Bende sıkıntı olacağını düşünmüyorum fakat eğer olur da sıkıntı olursa ekran çözünürlüğünü düşürürsem bir şey farkeder mi?
Başka da sorum yok her şeyi cevapladınız zaten çok teşekkürler.

Bende sıkıntı olacağını düşünmüyorum fakat eğer olur da sıkıntı olursa ekran çözünürlüğünü düşürürsem bir şey farkeder mi?
Başka da sorum yok her şeyi cevapladınız zaten çok teşekkürler.
16:9 oranında her çözünürlüğü kullanırsın sıkıntı olmaz. Monitörün seçeneklerinde zaten çıkar bunlar. Sağ tık > Görüntü ayarları altından ayarlayabilirsin.

1605977495627.png

Yeni konular

Geri
Yukarı