Laptop için RAM önerisi

Globox

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, HP Pavilion laptopum var 8 GB 4x2 RAM'e sahip, ben CL değeri MHz değeri ve voltaj değeri uyan bu RAM'i alsam uyar değil mi? Bir sorun olmaz? Yardımlarınızı bekliyorum.

1638797990051.png

1638798006286.png

Hayır hocam. 2 adet alıp takabilirsiniz.

Dostlar kendim bir zarar vermeye korktuğum için, malum yeni daha bugün elime geçti, iyi olduğu söylenilen bir bilgisayarcıda taktıracağım ama herhangi bir sorun yaşar mıyım, malum çoğu bilgisayarcıya güvenilmiyor, adamların kasa kapağını bile sert açıp kırmasından korkuyorum maalesef, ama en azından öyle yapsalar gözümün önünde olacak, bir sorun çıkmaz değil mi ?
Linkteki yerden de alabilirsiniz. Ömür boyu garantisi var. Sıkıntı olmaz.
Çok teşekkürler.

Sıkıntı olacağını zannetmiyorum. Siz de yapabilirsiniz. Zor bir işlem değildir. Yine de heyecan yaparım derseniz bilgisayarcı da yapabilir.

Dostlar kendim bir zarar vermeye korktuğum için, malum yeni daha bugün elime geçti, iyi olduğu söylenilen bir bilgisayarcıda taktıracağım ama herhangi bir sorun yaşar mıyım, malum çoğu bilgisayarcıya güvenilmiyor, adamların kasa kapağını bile sert açıp kırmasından korkuyorum maalesef, ama en azından öyle yapsalar gözümün önünde olacak, bir sorun çıkmaz değil mi ?

Çok teşekkürler.
Garantiden çıkıp çıkmadığını müşteri hizmetlerine sor istersen ilk. Ne olur ne olmaz.

Geri
Yukarı