Laptop için RAM önerisi

fuyki

Decapat
Yer
İstanbul/Ataşehir
Daha fazla  
Merhaba laptopuma RAM yükseltmesi yapacağım şu an halihazırda 8 GB RAM'im var bir 8 GB daha eklemek istiyorum önerebileceğiniz uyumlu çalışır dediğiniz RAM'lerin linkini atar mısınız? Teşekkür ederim.

CPU-Z indirip Memory ve SPD kısımlarını paylaşabilir misiniz?
2e99fbba-e979-4b9e-90a9-90c2c3b684d8.jpg

memory.png

Son düzenleyen: Moderatör:

Bu model uyumlu olacaktır.

Benim RAM CL21 değil mi acaba? Bu CL 22 olduğu için bazıları uyumsuz olabilir demişler forumlarda.

Bir de Kingston'ın sitesine PC modelimi girince KVR. Li RAM'i yerine sadece kcr. Li RAM'i desteklediğini söylüyor. Ne yapmalıyım sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:

Şu anda piyasada cihazınızda bulunan RAM'in aynısından yok, bu RAM de uyumlu olacaktır.

Benim RAM CL21 değil mi acaba? Bu CL 22 olduğu için bazıları uyumsuz olabilir demişler forumlarda.

Bir de Kingston'ın sitesine PC modelimi girince KVR. Li RAM'i yerine sadece kcr. Li RAM'i desteklediğini söylüyor. Ne yapmalıyım sizce?

RAM CL 22. 2933 MHz'de çalıştığı için CL 21 olarak gözüküyor.

Şu anda piyasada cihazınızda bulunan RAM'in aynısından yok, bu RAM de uyumlu olacaktır.

RAM CL 22. 2933 MHz'de çalıştığı için CL 21 olarak gözüküyor.
Crucial 8GB (1x8GB) DDR4 3200MHz CL12 1.2V Notebook Ram fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, Crucial 8GB (1x8GB) DDR4 3200MHz CL12 1.2V Notebook Ram en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da Bu farklı marka ama bu da uyumlu olur mu acaba? İnternetten almak yerine elden bunu alayım diye düşündüm. Sizce en mantıklısı nedir peki?

Geri
Yukarı