Laptop için şarj aleti önerisi

Hobwin

Kilopat
Daha fazla  
Laptop için bir şarj aleti almam gerekiyor müşteri hizmetlerinin önerdiği cihaz 120W fakat bütçemi çok aşıyor. Benim kesinlikle 120W mı almam gerekiyor? Şarj hızı önemli değil çünkü prize bağlı kullanacağım. İlk kez laptop kullanacağım nelere dikkat etmem gerekiyor bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptop için bir şarj aleti almam gerekiyor müşteri hizmetlerinin önerdiği cihaz 120W fakat bütçemi çok aşıyor. Benim kesinlikle 120W mı almam gerekiyor? Şarj hızı önemli değil çünkü prize bağlı kullanacağım. İlk kez laptop kullanacağım nelere dikkat etmem gerekiyor bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Şarj aletinin sunduğu kadar elektrik gelir bilgisayara, batarya bittiğinde cihazda kapanır. Tam performans yararlanmak istiyorsanız yüksek W bir şarj aleti şart. Bazı bileşenler yeteri kadar voltaj sağlanmadığında kesik çalışır.

Laptopun modeli nedir?

120 watt yeterli olur muhtemelen 120 watt adaptör olmadanda çalışır fakat verebildiği tam performansı veremez birkaç ay başka kablo kullanıp bütçeniz olduğunda yenisini alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı