Laptop için sıvı metal macun önerisi

BaranHB

Centipat
Daha fazla  
Monster'in Tulpar T5 v21.6 modelini kullanıyorum. Cihazımın sıcaklık değerleri bir tık yüksek sanırım bu yüzden sıvı metal macuna geçmeyi düşünüyorum. Müşteri hizmetlerini aradım ve cihazımın sıvı macuna uygun olduğunu söylediler, hatta kullanılıyormuş. Stok halde kullanılıyor olsaydı bu kadar ısınacağını düşünmüyorum. Ya kalitesiz bir şey kullandılar ya da maliyeti düşük tutmak için normal macun sürüp sadece sıvı metale uygunluğunu belirttiler bilemiyorum.
Her neyse öğrendiğim kadarıyla kendi istediğim sıvı macunu alıp onun sürülmesini talep edebiliyormuşum. Almışken kaliteli bir şey alıp 10-15 derece kadar soğutma sağlayacak bir macun istiyorum.
Aklımda şu ürün var sadece ve diğer önerilerinizide bekliyorum.
Ek olarak macun akmasını önlemek için ısı bandı mı yoksa termal ped mi almalıyım bu konudaki önerilerinizi de belirtebilirsiniz.

Son düzenleme:
Conductonaut, Silverking ve LT100'den başka seçeneğin yok. Şu an piyasada en kolay bulunabilen Conductonaut olduğundan dolayı onu sipariş edebilirsin.

Conductonaut, Silverking ve LT100'den başka seçeneğin yok. Şu an piyasada en kolay bulunabilen Conductonaut olduğundan dolayı onu sipariş edebilirsin.
Yanında termal ped veya ısı bandı almam da gerekiyor mu ? Termal pedleri muhtemelen kendileri yenileyecek ancak ısı bandını ben almazsam uygulamayacaklar sanırım.

Geri
Yukarı