Laptop için termal macun önerisi

ibrahimygcii

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, biliyorum bu konu üzerine defalarca kez yazılmış ama niyeyse her okuduğum konuda farklı sonuçlar görüyorum.

Kendim değerlendirdim ve hem bir iki soru sormak istiyorum hem de karar verip siparişi vereceğim.

Arctic MX-4 termal macun 4 gr bu - 50TL
Cooler Master HTK-002 yüksek performans bu - 40TL
Cooler Master MasterGel maker nano BU - 130 TL
Cooler Master MasterGel Pro BU - 92 TL

2. macun neden bayağı uygun diğer Cooler Master ürünlerine göre (gramaj olabilir belki ama hiçbir yerde gramaj bilgileri yazmıyor)?
Cooler Master'ın Pro - maker modelleri arasında ciddi fark var mıdır?

MSI MSI GF75 Thin 8RD için kullanacağım. Kalan macunu da bir laptop daha var Lenovo (daha düşük performans bir laptop) onda kullanacağım.

Şimdiden herkese teşekkürler.

Edit: 3. soru: Arctic fazlasıyla işini görür hem de 4 gr, hiç boşuna para vermeye gerek yok mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Edit: 3. soru: Arctic fazlasıyla işini görür hem de 4 gr, hiç boşuna para vermeye gerek yok mu?
Arctic mercedes ise Yukarıda sepultura hocamın attığı Maserati.

Evet arctic işinizi görür ama para varsa daha da iyisi olsun derseniz ayrı. Ben yıllardır arctic kullanıyorum, gayet de memnunum.

Ekleme: DH'de sahteleri olduğunu okudum, güvenilir satıcıdan almaya dikkat edin Arctic alacaksanız.

Açık ara Thermal Grizzly Kryonaut. Seçimimden aşırı memnunum. Ama eğer Kryonaut alamıyorsanız ki şu anda satışı yok diye biliyorum, Cooler Master Mastergel Maker Nano alın.

Edit : Kryonaut'u uygulaması zor. Cebelleşiyorsunuz biraz.

Son düzenleme:
Arkadaşlar merhaba, biliyorum bu konu üzerine defalarca kez yazılmış ama niyeyse her okuduğum konuda farklı sonuçlar görüyorum.

Kendim değerlendirdim ve hem bir iki soru sormak istiyorum hem de karar verip siparişi vereceğim.

Arctic MX-4 termal macun 4 gr bu - 50TL
Cooler Master HTK-002 yüksek performans bu - 40TL
Cooler Master MasterGel maker nano BU - 130 TL
Cooler Master MasterGel Pro BU - 92 TL

2. macun neden bayağı uygun diğer Cooler Master ürünlerine göre (gramaj olabilir belki ama hiçbir yerde gramaj bilgileri yazmıyor)?
Cooler Master'ın Pro - maker modelleri arasında ciddi fark var mıdır?

MSI MSI GF75 Thin 8RD için kullanacağım. Kalan macunu da bir laptop daha var Lenovo (daha düşük performans bir laptop) onda kullanacağım.

Şimdiden herkese teşekkürler.

Ayrıca Arctic MX-4 alırsanız mutlaka TeknoBiyotik üzerinden alın sahteleri çok var.

Yeni konular

Geri
Yukarı