Laptop için termal macun tavsiyesi

Archiel

Kilopat
Daha fazla  
Bütçem maksimum 100 TL arkadaşlar. Aklımda Cooler Master MasterGel Pro var, en iyi performansı verecek macunu arıyorum, şimdiden teşekkür ederim. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Aklında ki nin aynısını kullanıyorum. Memnunum kesinlikle onu al bence. Ya da bunu tercih edebilirsiniz.
Bu daha iyi mastergel pro dan.

Aklında ki nin aynısını kullanıyorum. Memnunum kesinlikle onu al bence. Ya da bunu tercih edebilirsiniz.
Hocam bu termal macun olayı çok mu zor ? Ben korkuyorum yapmaya sürekli Monster mağazasına gitmek durumunda kalıyorum.

Zor olduğunu düşünmüyorum ilk defa değiştireceğim. Laptop'un içini bilsen yetiyor.
Hocam hatta açılması da kolay parçaların yerini falanda biliyorum fakat bir şekilde zarar verirsem diye korku var :)

Dostum teşekkür ederim bunu alacağım :)
Hocam hatta açılması da kolay parçaların yerini falanda biliyorum fakat bir şekilde zarar verirsem diye korku var :)
Doğru valla bende aynı korkuyu yaşıyordum ama bir yerden başlamak lazım dikkatli olursam bence bir zarar geleceğini düşünmüyorum.

Hocam bu termal macun olayı çok mu zor ? Ben korkuyorum yapmaya sürekli Monster mağazasına gitmek durumunda kalıyorum.
Hiç zor değil. Ben ilk yapışımda hiç zorlanmadan ve korkmadan yaptım. Ama benim laptopum eski. Garanti bittiği için direk açabiliyorum. Zor değil yani. Eğer hiç bilmiyorsan senin laptopun yeni olduğu için internette bir sürü içini açma videosu vardır. Ordan bakıp yapabilirsin. Ha bu arada laptopun garantisi bitmediyse açarsan garanti devre dışı kalacaktır.

Hiç zor değil. Ben ilk yapışımda hiç zorlanmadan ve korkmadan yaptım. Ama benim laptopum eski. Garanti bittiği için direk açabiliyorum. Zor değil yani. Eğer hiç bilmiyorsan senin laptopun yeni olduğu için internette bir sürü içini açma videosu vardır. Ordan bakıp yapabilirsin. Ha bu arada laptopun garantisi bitmediyse açarsan garanti devre dışı kalacaktır.
Her markanın garanti olayı farklı benim laptop ta eğer Bi zarar gelirse kullanıcı hatasından dolayı iptal oluyor mesela ama sen yine de sormayı unutma.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı