Laptop için thermal PuTTY önerisi

rezgo

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Yakın zamanda laptopumun içini açtım termal macunlarını değiştirmek için VRAM'lerdeki pembe termal macun (PuTTY) taş gibi olmuş onları termal pad ile değiştirdim ve sıcakıklarda anlık oynamalar oluyor. Thermal PuTTY ile değiştirmeyi düşündüm, şöyle bir ürün var bulabildiğim.
Ne kadar güvenilir bilmiyorum, yardımcı olabilir misiniz?

Yakın zamanda laptopumun içini açtım termal macunlarını değiştirmek için VRAM'lerdeki pembe termal macun (PuTTY) taş gibi olmuş onları termal pad ile değiştirdim ve sıcakıklarda anlık oynamalar oluyor. Thermal PuTTY ile değiştirmeyi düşündüm, şöyle bir ürün var bulabildiğim.
Ne kadar güvenilir bilmiyorum, yardımcı olabilir misiniz?

Ürünü satın aldım, test edeceğim

Bu firmanın ürünleri güvenilir. Kendileri ile konuştuğumda aslında bu üst düzey ürünleri kendileri için getirtiyorlarmış. Tr de olmadığı için piyasayada sunmuşlar. Zaten firma sahibi ICE Dragon firmasının ilk sahibi. Ayrılıp yeni şirket kurmuş.

Ürünü satın aldım, test edeceğim
Ben de haber bekliyorum hocam.

Normalde Upsiren UX Ultra Pro sipariş geçecektim ancak sadece o değil U6 Pro,UTP 8 bile sipariş vermeme rağmen kargolanmadı,sanırım Aliexpress'in kargo mevzuatıyla bizimki uymuyor.Türkiye'de de sadece bunu bulabildim.Umarım iyi çıkar da alırız.

Geri
Yukarı