Laptop için uygun termal macun önerisi

Hayır bu v1, benim dediğim v2. aralarında 3.2 derece daha fark var performans altında. Benchmarkları atayım. Liste aşağıdaki gibi benchmarklara göre. Biri 43.27 diğeri 46.82

Ben Vatan'ın linkine güvenemedim, bir arayıp sorun bence, bana sanki V2 resimleri ve açıklamasını kullanıp V1 satıyorlar gibime geldi. O fiyata V2 satılıyorsa 10 tane alın :D

Olmadı mağazaya gidip bakacağım 🙂

@MrissTrigold'ın önerdiği macunu öneriyorsunuz doğru mudur?
Bunun birkaç serisi var ama farklarını tam bilmiyorum, araştırmak lazım.

Buradan farklarına bakıp, internet araştırması yapabilirsiniz. Çok ince bir katman şeklinde sürülmelidir.

Eğer çevrenizde bu macunu kullanan bilgisayarcılardan varsa 100 liraya falan bakım yaptırabilirsiniz.

Son düzenleme:
Bunun birkaç serisi var ama farklarını tam bilmiyorum, araştırmak lazım.

Buradan farklarına bakıp, internet araştırması yapabilirsiniz. Çok ince bir katman şeklinde sürülmelidir.

Eğer çevrenizde bu macunu kullanan bilgisayarcılardan varsa 100 liraya falan bakım yaptırabilirsiniz.

Önerileriz için teşekkür ederim. Macunu kendim uygulayacağım yani öyle yapmayı düşünüyorum. Oradaki eski macunu temizlemek için ne tarz birşey kullanabilirim

Arctic MX-4 2020 termal macun 4 gr (ar-actCP00002B)
@Sinan. Bu ürün nasıl peki?

Bir de termal macunlarda ısı iletkenliği olayı varmış? Yüksek değerde iletkenlik olması mı yoksa uygun olanı mı iyidir? İlk defa laptop için macun araştırması yapıyorum onun için hepsini bilmek istiyorum.

@MrissTrigold @Sinan.
Bu ürün nasıldır? Şu an bunu vatandan alabilirim?

Son düzenleme:
Ömür ve soğutmada nasıl farklar vardır bilmiyorum ama bilgisayarcılar bunlardan kullanıyor, iyi sayılan macunlardandır ama piyasada sahtesi var diye biliyorum, güvenilir bir satıcıdan alın.
@MrissTrigold @Sinan.
Bu ürün nasıldır? Şu an bunu vatandan alabilirim?
Hepsiburadadan daha uyguna alabilirsiniz.
Eski macunları alkollü mendil falan temizleyebilirsiniz. Macunun temizlenmesi ve eşit şekilde sürülmesiyle ilgili internette çok sayıda video var, onları izlemenizi öneririrm.

Ömür ve soğutmada nasıl farklar vardır bilmiyorum ama bilgisayarcılar bunlardan kullanıyor, iyi sayılan macunlardandır ama piyasada sahtesi var diye biliyorum, güvenilir bir satıcıdan alın.

Hepsiburada'dan daha uyguna alabilirsiniz.
Eski macunları alkollü mendil falan temizleyebilirsiniz. Macunun temizlenmesi ve eşit şekilde sürülmesiyle ilgili internette çok sayıda video var, onları izlemenizi öneririrm.

Hepsiburada'dan daha uyguna alabilirsiniz.

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim ☺️ evet bende bu ürünü gördüm listemdeydi. Orijinal mi değil mi o ikilemde kaldım ondan vatandaki ürünü attım. Yorumlarda da orijinal olduğunu yazmışlar. İletkenliğide gayet iyi.

Geri
Yukarı