Laptop ile kullanılacak 600 TL TKL klavye önerisi

Bütçe
500-600

rhylla

Hectopat
Arkadaşlar, hayırlı sabahlar. Laptop ile kullanacağım. Laptop çantasında taşımakta zorluk çekmeyeceğim TKL klavye almak istiyorum. Acelem yok o yüzden Amazon üzerinden alabilirim. Kablosuz bu bütçede geliyorsa tatlı olur. Bütçe de yetmiyor ise yine 600 TL bandında kablolu önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

@avria hocam. Konularda gördüm isminizi. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Bu fiyata TKL Wireless bir klavye olduğunu sanmıyorum hocam isterseniz %60 var bütçeyi biraz aşıyor

İsterseniz de TKL olarak

Hocam değerli yorumunuz için teşekkür ederim.
Attığınız ürünlerden Gamenote mavi swtich olmasından kaynaklı ses yüksek olduğu için maalesef alamam.
RK68 içinde kablosuz olması çok güzel benim için, ayrıca kırmızı swtich sessiz diye biliyorum sadece aydınlatması plmadığı için eksik kalmış fakat tam anlamıyla benim için uygun gibi duruyor. Diğer konularda önerilen dierya DK61 için ne düşünüyorsunuz? Beyaz rengi çok hoşuma gitti

Hocam yorumunuz için çok teşekkür ederim.

Magic rafiner RK68 ile dierya DK61 arasında hangisini önerirsiniz?
Ayrıca TKL ile %60 farkı nedir?

Magic rafiner öneririm kablosuz istersen kablolu ise DK61 güzel klavye.

Magic rafiner öneririm kablosuz istersen kablolu ise DK61 güzel klavye.

Hocam beyaz renk olduğu için DK61 daha çok hoşuma gidiyor açıkçası ama kablosuz olarak refiner çok ergonomik olacak benim için çok kararsız kaldım.

Laptop çantasında daha kolay taşınır bence kablosuz tercih edin.

Hocam pil ömrü hakkında bir bilgi bulamadım. Siz biliyor musunuz ne kadar kullanım sağlanabiliyor?

Laptop çantasında daha kolay taşınır bence kablosuz tercih edin.

Hocam bağlantıda gecikme gibi bir durum olmaz değil mi? Oyun oynayacağım genelde o yüzden önemli bir durum.

Son düzenleme:
Hocam pil ömrü hakkında bir bilgi bulamadım. Siz biliyor musunuz ne kadar kullanım sağlanabiliyor?
Hocam bağlantıda gecikme gibi bir durum olmaz değil mi? Oyun oynayacağım genelde o yüzden önemli bir durum.

Pil durumunu bilmiyorum pili değiştirebilirsin bağlantıda gecikme hissedilebilir olmaz.

Pil durumunu bilmiyorum pili değiştirebilirsin bağlantıda gecikme hissedilebilir olmaz.

Teşekkür ederim hocam, sipariş geçeceğim birazdan.

@avria hocam beyaz renk olmasını istediğim ve kablosu sök tak yapılabildiği için DK61 tercih ettim sipariş geçtim.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…