Laptop ile kullanılacak 600 TL TKL klavye önerisi

Bütçe
500-600

rhylla

Hectopat
Arkadaşlar, hayırlı sabahlar. Laptop ile kullanacağım. Laptop çantasında taşımakta zorluk çekmeyeceğim TKL klavye almak istiyorum. Acelem yok o yüzden Amazon üzerinden alabilirim. Kablosuz bu bütçede geliyorsa tatlı olur. Bütçe de yetmiyor ise yine 600 TL bandında kablolu önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

@avria hocam. Konularda gördüm isminizi. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, hayırlı sabahlar. Laptop ile kullanacağım. Laptop çantasında taşımakta zorluk çekmeyeceğim TKL klavye almak istiyorum. Acelem yok o yüzden Amazon üzerinden alabilirim. Kablosuz bu bütçede geliyorsa tatlı olur. Bütçe de yetmiyor ise yine 600 TL bandında kablolu önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

@avria hocam. Konularda gördüm isminizi. Yardımcı olursanız sevinirim.

Bu fiyata TKL Wireless bir klavye olduğunu sanmıyorum hocam isterseniz %60 var bütçeyi biraz aşıyor

İsterseniz de TKL olarak

Bu fiyata TKL Wireless bir klavye olduğunu sanmıyorum hocam isterseniz %60 var bütçeyi biraz aşıyor.

İsterseniz de TKL olarak.

Hocam değerli yorumunuz için teşekkür ederim.
Attığınız ürünlerden Gamenote mavi swtich olmasından kaynaklı ses yüksek olduğu için maalesef alamam.
RK68 içinde kablosuz olması çok güzel benim için, ayrıca kırmızı swtich sessiz diye biliyorum sadece aydınlatması plmadığı için eksik kalmış fakat tam anlamıyla benim için uygun gibi duruyor. Diğer konularda önerilen dierya DK61 için ne düşünüyorsunuz? Beyaz rengi çok hoşuma gitti :)

Magic Refiner RK68 var bu bütçede.
Kablolu ise.

Hocam yorumunuz için çok teşekkür ederim.

Magic rafiner RK68 ile dierya DK61 arasında hangisini önerirsiniz?
Ayrıca TKL ile %60 farkı nedir?

Hocam değerli yorumunuz için teşekkür ederim.
Attığınız ürünlerden Gamenote mavi swtich olmasından kaynaklı ses yüksek olduğu için maalesef alamam.
RK68 içinde kablosuz olması çok güzel benim için, ayrıca kırmızı swtich sessiz diye biliyorum sadece aydınlatması plmadığı için eksik kalmış fakat tam anlamıyla benim için uygun gibi duruyor. Diğer konularda önerilen dierya DK61 için ne düşünüyorsunuz? Beyaz rengi çok hoşuma gitti :)

Hocam yorumunuz için çok teşekkür ederim.

Magic rafiner RK68 ile dierya DK61 arasında hangisini önerirsiniz?

Magic rafiner öneririm kablosuz istersen kablolu ise DK61 güzel klavye.

Hocam pil ömrü hakkında bir bilgi bulamadım. Siz biliyor musunuz ne kadar kullanım sağlanabiliyor?

Laptop çantasında daha kolay taşınır bence kablosuz tercih edin.

Hocam bağlantıda gecikme gibi bir durum olmaz değil mi? Oyun oynayacağım genelde o yüzden önemli bir durum.

Son düzenleme:
Hocam pil ömrü hakkında bir bilgi bulamadım. Siz biliyor musunuz ne kadar kullanım sağlanabiliyor?
Hocam bağlantıda gecikme gibi bir durum olmaz değil mi? Oyun oynayacağım genelde o yüzden önemli bir durum.

Pil durumunu bilmiyorum pili değiştirebilirsin bağlantıda gecikme hissedilebilir olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı