Laptop ilk açılışta açılma ekranında kapanıyor

mearN

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Gamer
Laptopumun geçenlerde yanlışlıkla çalışırken fişini çekmiştim, sonra da acmaya usenip o gun girmemistim, aradan 1 gün geçti. Laptopumu açayım dedim, ilk acma tusuna bastigimda 3-4 saniye acilma ekraninda acilirken bir anda kapaniyor fakat 2. acmamda bir problem olmuyor, yani kisacasi araba calistirmaya benzetiyorum. Daha aciklayici olmasi icin mesela araba 1. marşta calismayip 2. marşta calismasi gibi bir olay. Umarim anlamissinizdir :) Bilgisayar ne gibi bir zarar görmüştür? Bilgi verirseniz sevinirim :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptopumun geçenlerde yanlışlıkla çalışırken fişini çekmiştim, sonra da acmaya usenip o gun girmemistim, aradan 1 gün geçti. Laptopumu açayım dedim, ilk acma tusuna bastigimda 3-4 saniye acilma ekraninda acilirken bir anda kapaniyor fakat 2. acmamda bir problem olmuyor, yani kisacasi araba calistirmaya benzetiyorum. Daha aciklayici olmasi icin mesela araba 1. marşta calismayip 2. marşta calismasi gibi bir olay. Umarim anlamissinizdir :) bilgisayar ne gibi bir zarar görmüştür? Bilgi verirseniz sevinirim :)

Bende de öyle bir hata olmuştu formatlaman lazım eğer bilmiyorsan bilen birisinden yardım al.

Geri
Yukarı