Laptop interneti çok az çekiyor

Zebiux

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, benim bir laptop sorunum var, internet çok az çekiyor yani en fazla 3 çubuk oda nadiren genelde ya 2 çubuk ya da 1 çubuk ama modem hemen yan odada çok uzak değil. Bütün Driver'larım güncel ve internetteki çözümlerin hepsini denedim ama hiçbir işe yaramıyor. Ne yapmam lazım? Bir de bir ara bilgisayarın ekranı açılmıyor diye tamirciye götürmüştüm ondan sonra olmaya başladı. Tamirciye götürmeden önce her yerde internet çekiyordu. Yardım lazım bayadır böyle gerçekten internet olmayınca laptopda yapcak hiçbir şey olmuyorum yardım ederseniz sevinirim. 🙁

Modemde sorun olabilir. Modelini, kaç yıl kullanıldığı ve hız değerlerini atarsanız yardımcı oluruz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamirci eğer içini açtıysa Wi-Fi sinyal alıcıya zarar vermiş olabilir. Modeminde sıkıntı var mı başka cihazlarda bulunduğun odada düzgün çekiyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamirci eğer içini açtıysa Wi-Fi sinyal alıcıya zarar vermiş olabilir. Modeminde sıkıntı var mı başka cihazlarda bulunduğun odada düzgün çekiyor mu?

Evet içini açtı ama çok fazla şeye dokunmadı ve diğer cihazlarda internet iyi çekiyor sadece bu laptop da az çekiyor.
Acaba tamirci ekranı tamir ederken Wi-Fi antenine mi zarar verdi?
Çok fazla şeyi ellemedi ama olabilir bilmiyorum bu arada ben içini açıp bir şeyler tamir etmede çok kötüyüm o yüzden içini aç bak falan demeyin :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı