Laptop ısındığı için uyku moduna geçiyor

TEACHER TEACHER

Yoctopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ısınıp uyku moduna geçen laptopum var.
Sadece oyunlarda geçiyor. Ve tekrar açıyorum, her şey kaldığı yerden devam ediyor.
Çaresini bulamadım. Her yerde aradım. Yardım eder misiniz?

Arkadaşlar ısınıp uyku moduna geçen laptopum var.
Sadece oyunlarda geçiyor. Ve tekrar açıyorum, her şey kaldığı yerden devam ediyor.
Çaresini bulamadım. Her yerde aradım. Yardım eder misiniz?

Gerçekten ısındığı için uyku moduna giriyorsa yani ben ilk defa böyle bir şey duydum normalde 90 dereceden sonra bilgisayar kapanır güç ayarlarından en yüksek ve en düşük işlemci gücünü %99 yapın Turbo Boost özelliği devre dışı kalır böylece daha az ısınır. İşe yaramazsa undervolt da yapabilirsiniz.

Gerçekten ısındığı için uyku moduna giriyorsa yani ben ilk defa böyle bir şey duydum normalde 90 dereceden sonra bilgisayar kapanır güç ayarlarından en yüksek ve en düşük işlemci gücünü %99 yapın Turbo Boost özelliği devre dışı kalır böylece daha az ısınır. İşe yaramazsa undervolt da yapabilirsiniz.
%99 yapmaktansa direkt Turbo'yu kapatmak bana daha iyi geliyor. Rehber: Turbo Boost kapatma rehberi

Hocam ısınıp uykuya geçiyorsa ThrootleStop uygulamasını indirin. Bd Prochot tikini kapatın başka ayar ellemeyin. Ama işlemciniz ciddi derecede zarar görebilir fazla ısıdan ama kapanmayacaktır muhtemelen.

Geri
Yukarı