Laptop Isınınca Açılıyor

Sergio Marquina

Kilopat
Arkadaşlar geçenlerde konu açtım laptop açılmıyor diye ama bir şey fark ettim ısınınca açılıyor hatta saç kurutma makinesi kullanıyorum 1 dk kadar hava verince anca öyle açılıyor (bazı yerleri eridi :D)acaba bunu düzeltebilir miyim servise gitmeden ? @Murat5038 hafız sorun burdaymış. Çözüm önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar :matrix:

5 senelik pc garantisi yok, geçenlerde 2 sene önce filan servise gönderdik her tarafını çizmişler bir de klavyeyi bozmuşlar. Kaç kere geri gitti bir daha yollamak istemıyorum, ondan dedim Murat'ım. Bu lehimleri nasıl eski haline getirebilirim acaba? Her gün bunu yaparsam pc fazla dayanmaz :D

Hep böyle şeylerde beni bulur :D kaza yaptık ekran kırıldı 400 ona gitmişti, 2 kere sert bir şekilde betona düştü, bir arada ekran mor gösteriyordu daha neler neler.

Tahminen kaça çıkar ?

Hep böyle şeylerde beni bulur :D kaza yaptık ekran kırıldı 400 ona gitmişti, 2 kere sert bir şekilde betona düştü, bir arada ekran mor gösteriyordu daha neler neler.

Tahminen kaça çıkar ?
O kadar şey yaşandıysa at gitsin :) Bir şeyi kalmamış. Yeni fiyatına yaparlar anca.

Zaten alıcaktım yeni bilgisayar seneye ama rahmetli erken gitti :D

Birde açtıktan sonra batarya takılıyken prizden çıkarınca 3-4 saniye dayanıyor batarya.

Şimdi sorun tam neresinde oluyor bunun ekran kartı çipinde mi ?

Geri
Yukarı