Laptop Isınma Sorunu

oğulcan yorgun

Hectopat
Daha fazla  
Neredeyse en iyi termal macunu kullanıyorum şu an ama yok işlemiyor. İşlemci sıcaklığı illa ki 90'ı buluyor. Eskiden 73'lerde gezerdi, şimdi ise 80 90 arası. Yok mu bunun bir çözümü? Fanlar da çalışıyor. Termal macun:

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Bakın, çok sıcak havalarda en iyi çözüm (termal macunu çok ince film şeklinde nizami olarak uyguladıysanız ve laptop en bakımlı haliyle oyunlarda yine bu derecelerde ise) uygun bir laptop soğutucusunu satın alarak birlikte kullanmanızdır. Bunu kullanmanız sıcaklık değerlerinde önemli düşüşleri sağlayabilir. Seçerken en bilinen ve iyi olan bir markayı mutlaka seçmelisiniz. Kolay gelsin.

Merhaba. Bakın, çok sıcak havalarda en iyi çözüm (termal macunu çok ince film şeklinde nizami olarak uyguladıysanız ve laptop en bakımlı haliyle oyunlarda yine bu derecelerde ise) uygun bir laptop soğutucusunu satın alarak birlikte kullanmanızdır. Bunu kullanmanız sıcaklık değerlerinde önemli düşüşleri sağlayabilir. Seçerken en bilinen ve iyi olan bir markayı mutlaka seçmelisiniz. Kolay gelsin.
Soğutucu eskiden kullanmıştım ama fazla işte yaramamamıştı .

Doğru uyguladığınızı ve fanların temiz olduğunu varsayıyorum. Sıcaklığı düşürmek için undervolt yapabilirsiniz. İşlemcinizin tam modelini yazarsanız yardımcı olabilirim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı