Laptop işletim sistemi kurulumu için bilgisayarcıya götürülmeli mi?

erenn51

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. 2 gün önce bir laptop aldım ve yarın gelme ihtimali yüksek. Sistem FreeDOS. Windows'u yükletmeye götürsem sorun çıkar mı? Daha önce hiçbir bilgisayara Windows kurmadım.

Windows kurabilmeniz için bir adet Windows yazdırılmış USB'ye ihtiyacınız var.

Sizde yok ve yazdıramayacak iseniz, bilgisayarcıdan Windows yazılmış bir USB alarak kendiniz yapabilirsiniz.

Bu durumda bilgisayarcı sorun çıkartır ise, bilgisayarcıya Windows'u lisanslamamasını söyleyin aksi takdirde korsan Windows kuracaktır.

Kesinlikle gerek yok. Kendiniz kurun. Burada Technopat nimetleri var unutmayın. :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Windows kurabilmeniz için bir adet Windows yazdırılmış USB'ye ihtiyacınız var.

Sizde yok ve yazdıramayacak iseniz, bilgisayarcıdan Windows yazılmış bir USB alarak kendiniz yapabilirsiniz.

Bu durumda bilgisayarcı sorun çıkartır ise, bilgisayarcıya Windows'u lisanslamamasını söyleyin aksi takdirde korsan Windows kuracaktır.

Korsana elbette karşıyım. Korsan Windows'un nasıl farkları var? Mesela benim 5 yıllık bilgisayara o bilgisayarcı kurmuştu 7 aydır sorunsuz kullanmaktayım. Beni aydınlatırsanız sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı