Laptop kablosuz ağ sürücüsünü görmüyor

kerim ipek

Decapat
Daha fazla  
Merhaba laptopuma Windows 7 kurdum ve internet görmemeye başladı. Aygıt yöneticisine baktığımda Wireless adaptör yok sorunu nasıl çözebilirim acaba?

IMG_20220501_170317.jpg

Merhaba laptopuma Windows 7 kurdum ve internet görmemeye başladı. Aygıt yöneticisine baktığımda Wireless adaptör yok sorunu nasıl çözebilirim acaba?

Eki Görüntüle 1375311

Hiçbir sürücü kurulu değilki.
Diğer aygıtlar listesindeki sürücüleri kurmanız lazım.
Marka modele göre sitesinden indirmeniz lazım.

Hiçbir sürücü kurulu değilki.
Diğer aygıtlar listesindeki sürücüleri kurmanız lazım.
Marka modele göre sitesinden indirmeniz lazım.

Normalde kendisi kurardı da bir an böyle olunca şaşırdım bir deneyim teşekkürler.
Ethernet kablosunuda okumuyor sürücüleri hiçnir şekilde atamıyorum nasıl yapabilirim farklı bir yol var mı acaba?
Ethernet kablosunuda okumuyor sürücüleri hiçnir şekilde atamıyorum nasıl yapabilirim farklı bir yol var mı acaba?
Ethernet kablosunda okumuyor sürücüleri hiçbir şekilde atamıyorum nasıl yapabilirim farklı bir yol var mı acaba?
Ethernet kablosunda okumuyor sürücüleri hiçbir şekilde atamıyorum nasıl yapabilirim farklı bir yol var mı acaba?

Son düzenleme:
Normalde kendisi kurardı da bir an böyle olunca şaşırdım bir deneyim teşekkürler.
Sistem özellikleriniz nedir? Ona göre driverı telefona indirip oradan bilgisayara atabilirsiniz.

Ethernet kablosunuda okumuyor sürücüleri hiçnir şekilde atamıyorum nasıl yapabilirim farklı bir yol var mı?

Ethernet'te kurulu değil o yüzden.
Telefonunuzda internet paketiniz var ise şarj kablosu ile telefonu bilgisayara bağlayın.
Sonrasında hotspot internet paylaşımı ekranıda USB ile bağlantı ayarını açın.
Bilgisayar internete bağlanacaktır.
Bu sayede en azından Ethernet'ya da Wi-Fi'nin sürücüsünü yükleyerek internete çıkabilirsiniz.
Sonra diğer sürücüleri yükleyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı