Laptop kapak açılma sorunu

warofthe

Kilopat
Daha fazla  
Dün akşam laptopumda takılıyordum sıkıntısız. Kapatıp yattım. Şimdi kalkınca laptopu hafifçe aralarken çıt oldu. Bi baktım yandan hafif aralanmış, açılan araya baktım sol tarafta sorun yok ama sağ tarafın laptop logosunun yazdığı kısım sanki oraya yapışmış gibiydi. Arkasındaki demirler gözüküyordu sağ tarafın (sanırım menteşeler), bir an önce servise götüreyim mi sizce? (Yarım saat içinde fotosunu atabilirim) Vatana verirsem ne kadar sürede yapılır?

Not: Garantisi halâ devam ediyor, cihazı vatandan aldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dün akşam laptopumda takılıyordum sıkıntısız. Kapatıp yattım. Şimdi kalkınca laptopu hafifçe aralarken çıt oldu. Bi baktım yandan hafif aralanmış, açılan araya baktım sol tarafta sorun yok ama sağ tarafın laptop logosunun yazdığı kısım sanki oraya yapışmış gibiydi. Arkasındaki demirler gözüküyordu sağ tarafın (sanırım menteşeler), bir an önce servise götüreyim mi sizce? (Yarım saat içinde fotosunu atabilirim) Vatana verirsem ne kadar sürede yapılır?

Not: Garantisi halâ devam ediyor, cihazı vatandan aldım.

Menteşelerde bu tür problemler olabiliyor. Model/Marka nedir?

Evet menteşelerde sıkıntı olabilir. Hele Casper ise hep olur bu. Nejdet Delioğlu diye bir adam var. Hemen kendi kendine güzel çözüm üretebiliyor. YouTube kanalıda var.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı