Laptop kapalıyken şarjı dolmadı

oblomovv

Decapat
Makaleler
1
1.5 saat önce falan laptopu kapatıp şarja taktım az önce açtım ve şarj %44 olduğunu gördüm kapatırken de bu civarlardaydı tam hatırlamıyorum.

Şu an açık ve şarj oluyor.

Arkadaşlar laptop yeni ve abuk sabuk sorunlar çıkınca böyle sinir oluyorum şarjı taktığımdan eminim çünkü yan tarafında yanan kırmızı ışığı çok net hatırlıyorum.

Hadi bataryada veya şarj etmesinde sorun var desek şu an niye şarj ediyor bari tam etmesin de kesin sorunlu deyip gönderelim garantiye.

Son düzenleyen: Moderatör:
Acaba bir ayar mı var BIOS'ta kapalı iken şarj olsun olmasın diye hemen bir araştıracağım sizin için.

Yani internette bulamadım sıkıntınızla alakalı bir şey peki açıkken şarj oluyor mu?

Yani internette bulamadım sıkıntınızla alakalı bir şey peki açıkken şarj oluyor mu?

Acaba bir ayar mı var BIOS'ta kapalı iken şarj olsun olmasın diye hemen bir araştıracağım sizin için.

Teşekkürler, evet açıkken şarj oluyor demin kapattım tekrar denedim şarj oldu ama az önce neden olmadı onu anlayamadım.

Geri
Yukarı