Laptop kasasına bastırınca ses gelmesi

Hocam hazır sizi bulmuşken Acer laptopum vardı IPS panel cok ghosting var CS 1.6 falan oynarken bir daha IPS alayim dedim HP aldım bunda da ghosting var video izlerken bile fark ediliyor IPS panellerin çoğu böyle mi bilseydim TN alırdım

Hayır. TN panel zaten önermem renk doğruluğu bakış açısı vs çok geride. Aldığın monitorde veya panel ile alakalı bir durum. Bazıları kronik sorunlu olabiliyor. Ghosting modelli. Onun içinde araştırıp bakmak lazım. Ayrıca istersen benim konulardan bakarak hatta direkt atayım. Bu arkadaşa yardım etmiştim. İade edersen ve üstüne ekleyebilirsen kesinlikle öneririm. Kaldı ki iade etmeni de önerebilirim eğer üstüne ekleyebilirsen.

Hayır. TN panel zaten önermem renk doğruluğu bakış açısı vs çok geride. Aldığın monitorde veya panel ile alakalı bir durum. Bazıları kronik sorunlu olabiliyor. Ghosting modelli. Onun içinde araştırıp bakmak lazım. Ayrıca istersen benim konulardan bakarak hatta direkt atayım. Bu arkadaşa yardım etmiştim. İade edersen ve üstüne ekleyebilirsen kesinlikle öneririm. Kaldı ki iade etmeni de önerebilirim eğer üstüne ekleyebilirsen.
Ghosting yok mu bu laptoplarda

Valla 2 laptop aldım ikisinde de mi ghosting olur ya ikiside ips ips e karşı soğudum

Son düzenleme:
Ghosting yok mu bu laptoplarda

Vallahi 2 laptop aldım ikisinde de mi ghosting olur ya ikisi de IPS IPS'e karşı soğudum

Normal kullanıcı ben değilim. O konuda da dediğim gibi ablama almıştım. Ancak ben fark etmedim. Zaten normal kullanımda fark edilecek durum pek değil. Daha çok bu tarz durumlar oyunda kendini belli ediyor. Bu laptopta oyun için değil zaten.

Geri
Yukarı