Laptop kendi kendine kapanıyor

• Konuyu başlatan Plaxy
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 25
  • Görüntüleme 810

Plaxy

Hectopat
Daha fazla  
Selam laptopta böyle bir sorunum vardı ve şarj cihazının bozuk olduğunu dusunerek yeni şarj cihazi aldim ve sorun duzelmedi bilgisayar aciliyor 5 dk duzgunce duruyor ve kendiliğinden kapaniyor çok hizli yardimci olursaniz sevinirim.
Ekran kartı: GT 740M.
İşlemci: i7-3632QM
RAM: 3x2 6 GB DDR 3 RAM.
İşletim sistemi: Windows 8.1

Merhaba bende Grundig laptop kullanıyorum bilgisayarı zorlamadığımda şarj alıyor ama oyuna veya bilgisayarı zorladığımda şarj alıyor/almıyor/alıyor/almıyor kapanana kadar bu döngü devam ediyor bunun sebebini bilen var mı?

Şarj cihazını ölçmek lazım öncelikle voltaj nasıl gönderiyor. 2. soketi kontrol etmek lazım.

Merhaba bende Grundig laptop kullanıyorum bilgisayarı zorlamadığımda şarj alıyor ama oyuna veya bilgisayarı zorladığımda şarj alıyor/almıyor/alıyor/almıyor kapanana kadar bu döngü devam ediyor bunun sebebini bilen var mı?

Şarj aleti orijinal değilse veya bozuksa cihazın ihtiyacını karşılamıyor olabilir.

Şarj aleti orijinal değilse veya bozuksa cihazın ihtiyacını karşılamıyor olabilir.
yok ben çok uzun zamandır oyun oynuyorum hiç böyle olmadı son günlerde oldu laptop alınca şarj aleti yanında geldi

Şarj cihazını ölçmek lazım öncelikle voltaj nasıl gönderiyor. 2. soketi kontrol etmek lazım.
program ile ölçebilirmiyiz hocam?

Geri
Yukarı