Laptop klavyesi çalışmıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Üstüne bir şey döküldü mü? Yeniden başlatmayı deneyin işe yaramazsa bağlantılar kopmuş olabilir .
Üstüne bir şey dökülmedi. Zaten onlarca kez yeniden başlattım. Bağlantılar kopmuş derken, neler?
Biraz etiket atayım. @Samotne Ciasteczka @Haruki Murakami @TÇB
Kapatın açın tekrardan. Olmaz ise sıcak bir ortama sokun çalışırsa lehim kısmında sorun vardır.

Hocam, sıcak bir ortama hiç sokmak istemiyorum. Başka çözüm yolu yok mudur?

Üstüne bir şey dökülmedi. Zaten onlarca kez yeniden başlattım. Bağlantılar kopmuş derken, neler?
Bilgisayarınızın markasını ve modelini yazar mısınız? Ayrıca klavye çıkarılabilir mi yoksa kasaya gömülü klavyelerden mi? Mesela benim bilgisayarımda klavye çıkarılabiliyor. Genel olarak laptop klavyeleri anakarta flex kablo dediğimiz kablo ile bağlanır. Burada sorun çıkmış olabilir.

Bilgisayarınızın markasını ve modelini yazar mısınız? Ayrıca klavye çıkarılabilir mi yoksa kasaya gömülü klavyelerden mi? Mesela benim bilgisayarımda klavye çıkarılabiliyor. Genel olarak laptop klavyeleri anakarta flex kablo dediğimiz kablo ile bağlanır. Burada sorun çıkmış olabilir.
Lenovo, modeli ise tam bilmiyorum. Yarın tamire götürürüm muhtemelen. Teşekkürler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı