Laptop klavyesi nasıl devre dışı bırakılır?

• Konuyu başlatan tet
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 706

tet

Hectopat
Laptop klavyem sorunluydu ben de kendime harici bir klavye aldım. (Harici klavye aldığım için aygıt yöneticisinden bilgisayarımın kendi klavyesini devre dışı bırakmıştım fakat her bilgisayarı açıp kapadığımda ya da harici klavyemin kablosu yerinden çıktığında laptop klavyesi otomatik olarak kendini tekrar yüklüyor. Sürekli aygıt yöneticisinden devre dışı bırakmam gerekiyor. Laptop klavyemi kendi kendine tekrar yüklenmeyecek şekilde nasıl iptal ederim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptop klavyem sorunluydu ben de kendime harici bir klavye aldım. (Harici klavye aldığım için aygıt yöneticisinden bilgisayarımın kendi klavyesini devre dışı bırakmıştım fakat her bilgisayarı açıp kapadığımda ya da harici klavyemin kablosu yerinden çıktığında laptop klavyesi otomatik olarak kendini tekrar yüklüyor. Sürekli aygıt yöneticisinden devre dışı bırakmam gerekiyor. Laptop klavyemi kendi kendine tekrar yüklenmeyecek şekilde nasıl iptal ederim?

Klavyenin Flex kablosunu soketten çıkarın.

aygıt yöneticisine girip klavyeyi devre dışı bırak

Klavyenin Flex kablosunu soketten çıkarın.
Kabloya ulaşamadığım için başka bir yönteme ihtiyacım var maalesef.
aygıt yöneticisine girip klavyeyi devre dışı bırak
Bunu yaptığımda kendini tekrar yüklüyor sürekli böyle yapma istemiyorum başka bir yolu var mı?
Aygıt yöneticisinden klavyenin sürücü kısmına gel ve cihazı kaldır seçeneğine tıkla.
Aynı şekilde bunu yaptığımda da kendini yüklüyor başka bir yöntem?

Yeni konular

Geri
Yukarı