Laptop klavyesinde tek tuş değişir mi?

fatihh12

Centipat
Daha fazla  
H tuşu kırıldı ve yapışkanla yapıştırmayı denediğimde iyice berbatlaştı artık hiç basmıyor. Tek bir tuşu değiştirebilir miyim?

H tuşu kırıldı ve yapışkanla yapıştırmayı denediğimde iyice berbatlaştı artık hiç basmıyor. Tek bir tuşu değiştirebilir miyim?

Alttaki hareketli mekanizma kırılmadı ya da deforme olmadı ise aynı klavyenin bozuğu var ise bilgisayarcıda değişebilir.
Ama tuşların mekanizması kırılmadan çıkan bir şey değil.
Muhtemelen kırılmıştır.

Benim klavyemdeki tuşlar ayrı ayrı çıkarılabiliyor(kedim sağolsun, onun sayesinde öğrendim) . Eğer sizin de öyleyse bir şekilde uyumlu bir tuş bulabilirseniz değiştirebilirsiniz

Benim klavyemdeki tuşlar ayrı ayrı çıkarılabiliyor(kedim sağ olsun, onun sayesinde öğrendim). Eğer sizin de öyleyse bir şekilde uyumlu bir tuş bulabilirseniz değiştirebilirsiniz.

Alttaki hareketli mekanizma kırılmadı ya da deforme olmadı ise aynı klavyenin bozuğu var ise bilgisayarcıda değişebilir.
Ama tuşların mekanizması kırılmadan çıkan bir şey değil.
Muhtemelen kırılmıştır.
Zaten tuş önceden çıkmıştı ama sadece tuşun veya mekanizmanın çentiği kırıldı o yüzden idare ediyordum. Ama tuş gereğinden fazla yukarı kalktığı için rahatsız olup yapışkan sürdüm ve mekanizma deforme oldu.

Geri
Yukarı