Laptop klavyesinin altındaki çıkıntılar nedir?

bjkworld26

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
• AMD Ryzen 5 3600 • MSI B450M-A Pro Max • Gigabyte GeForce GTX 1060 6 GB • 240 GB Gigabyte SSD / 500GB Samsung 970 EVO Plus / 2 TB western Green HDD • Kingston Beats 16 GB 3600 MHz RAM.
Arkadaşlar Toshiba Satellite C55a laptopumun resimdeki gibi bir klavyesi var. Klavyenin altında çıkıntılar var. Ne işe yarıyor bilen var mı?

ss.jpg

Sayı tuşlarını, ekran klavyesi üzerinden NumLock açarak deneyebilirsin. Ancak dediğim gibi başıma geldiği için tahminim bu yönde. Dahili klavyeme çok ihtiyacım var diyorsan. İnternetten model marka aratarak klavye bulman mümkün. Kaliteli muadil bir ürün alabilirsin. Orijinalleri çok pahalı.

Yine de şansımı denemek istiyorum diyorsan. Klavyeyi tekrar sök. Uçlarındaki tellerin düz olduğuna emin ol tekrar yuvaya tak. Bir ihtimal ama zor.

Ekran klavyesinden NumLock açtım fakat sayıları yazmıyor. Işığı yanmıyor. NumLock'un. Masaüstü PC dedeki klavyede denedim oluyor. Tuş bozulmuş sanırım.

Ekran klavyesinden NumLock açtım fakat sayıları yazmıyor. Işığı yanmıyor. NumLock'un. Masaüstü PC dedeki klavyede denedim oluyor. Tuş bozulmuş sanırım.
2014 yılının ürünü zaten normal sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı