Laptop Macun değişimi için Macun ve tornavida seti önerisi

CHiBLaST

Kilopat
Daha fazla  
Günaydınlar arkadaşlar Acer Nitro 5 laptopumda termal macun değiştirirken yanlış tornavida kullanmam sonucu işlemci vidaları yalama oldu o yüzden tam sıkılmıyor. Bunun sonucundada ekran kartım 65 70 derecelerdeyken işlemcim 90 dereceye kadar çıkabiliyor. Bu değerler önceden GPU 60 CPU 65 di. Bilgisayarcılardan yeni vidalar temin edeceğim o vidalarında yalama olmaması için iyi bir tornavida takımı önerebilir misiniz? Şu anlık aklımda Xiaomi Wiha var. Ayrıca açmışken bitmiş ve hava almış Arctic MX4 yerine yeni termal macunda sürmek istiyorum Thermal Grizzly Kryonaut bu iş için iyi gibi.

Xiaomi Wiha kullanıyorum, bu iş için biçilmiş kaftan. Tabii biraz tuzlu fiyatı var orası ayrı. Termal macun isinse Zalman ve Cooler Master Mastergel Pro tercih edebilirsiniz. Bir de Thermal Grizzlyler var fakat çok pahalılar.

Xiaomi Wiha kullanıyorum, bu iş için biçilmiş kaftan. Tabii biraz tuzlu fiyatı var orası ayrı. Termal macun isinse Zalman ve Cooler Master Mastergel Pro tercih edebilirsiniz. Bir de Thermal Grizzlyler var fakat çok pahalılar.
Ömürlük ürün için değer diye düşünüyorum al torunlarına kalsın. Benim bulduğum Thermal Grizzly Kryonaut 130 TL idi. Laptopu şöyle 5-6 ay daha kullanıp RTX 3060 lı laptopa geçmeyi planlıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı