Laptop Macun Değiştirmek için İyi bir yer (istanbul)

Maalesef bilemiyorum oraya telefonunuzu bıraktıktan sonra ,en fazla 1 ya da 2 gün sonra ararlar diye tahmin ediyorum, neyi var ne problemi var söylerler. Siz de aradıklarında sorabilirsiniz.

Fakat parçadan dolayı problem yoksa 10-20 TL en fazla olabilecek değerdir.

Eğer sorununuzu çözemezseniz buraya yazabilirsiniz. Yeni bir konu açacaksanız beni etiketleyin ki yardım edebileyim.

Saç kurutma makinesi ile dene. Fan da sorun olabilir. Makine ile çekmeyi de dene bakalım ne olacak. Bence yetkili servise yolla garantisi bitmiş ise yine yolla belki biraz fazla para alırlar ama daha iyi olur bence.

Isınma sorunu termal macun ile tam anlamı ile çözülmez. İçi açılıp bakım yapılmalıdır. Tabi termal macunda yenilenmelidir. Bu işlem bilgisayarcılarda ortalama 50 lira civarındadır. Fatih bölgesine yakın iseniz daha uygun bir fiyata halledebiliriz. İyi Sosyaller.

Aynı laptoptan bendede var geçen sene çok ısındığı için garantiye göndermiştim ama pek faydası olmadı, sanırım bu modeldellerin hepsinde bu sorun mevcut.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı